درباره ما

تاریخچه مجاهدان اسلام
مجاهدان اسلام” در تاریخ ۱۳۹۳/۰۱/۰۲ (March 22, 2014) توسط تنی چند از جوانان ولایت مدار طراحی و برنامه ریزی اولیه آن آغاز گردید و پس از گذشت سه ماه از برنامه ریزی اولــیه آن، مرحله آزمـــایشی از تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ (July 1, 2014) در پیام رسان های اجتماعی (whatsapp , Line , ) تحت عنوان “مجاهدین سایبری” شروع به کار کرد. در مرحله آزمایشی، چهار چوب فعالیت ها، ترویج آموزه های دینی بود که با استقبال کاربران فضای مجازی رو به رو شده و در نهایت، به لطف و عنایت الهی با پذیرش بیش از چند هزار کاربر مواجه گردیده است.
 ——————————————————————————————————————————–
آغاز به کار مجاهدان اسلام
مجاهدان اسلام” با تلاش و سخت کوشی فراوان توانست در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ (January 9, 2015) همزمان با ولادت با سعادت رسول گرامی اسلام “محمد مصطفی (ص)” در فضای سایبر فعالیت خود را رسمیت بخشد.
 ——————————————————————————————————————————–
مشی رسانه‌‌ای “مجاهدان اسلام“، تحلیلی – خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند. این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
 ——————————————————————————————————————————–
این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.تحریریه “مجاهدان اسلام” همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.
 ——————————————————————————————————————————–
راه‌های ارتباط با مجاهدان اسلام:
– رایانامه مجاهدان اسلام :   info@mojahedan.com
– کانال رسمی تلگرام :    mojahedan@
– صفحه ی رسمی در اینستگرام :   mojahedan_com@

دیدگاه ها

» کادر مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
» پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
» پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
» دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط کادر مجاهدان برسی و سپس منتشر خواهد شد.