افشاردوست: بازیکنان ایران اشتباهات زیادی داشتند و باید از این شکست درس بگیرند

افشاردوست: بازیکنان ایران اشتباهات زیادی داشتند و باید از این شکست درس بگیرند / دبیر فدراسیون والیبال گفت: توان بازیکنان ایران بالاتر از چیزی بود که برابر آرژانتین نشان داده شد و آنها باید از این باخت درس بگیرند.

به گزارش مجاهدان، محمود افشاردوست درباره شکست تیم ایران در نخستین بازی خود جام جهانی مقابل آرژانتین اظهار داشت: بازی بدی نبود و البته بازیکنان ایران با صد در صد توان خود بازی نکردند و مرتکب اشتباهاتی شدند. امیدوارم برای بازی‌های بعدی درس بگیرند و روند بهتری داشته باشند.

وی ادامه داد: توان بازیکنان ما بالاتر از چیزی بود که مشاهده کردید و اگر تیم ملی فشار بیشتری می‌آورد، نتیجه بهتری رقم می‌خورد. لازم بود که بازیکنان ایران در بازی مقابل آرژانتین، تمرکز بیشتری داشته باشند و در استفاده از توپ‌های برگشتی، فنی‌تر عمل کنند. تیم ایران می‌تواند در بازی‌های بعدی جبران کند.

ملی‌پوش سابق والیبال ایران گفت: دریافت اول می‌توانست پاشنه آشیل تیم آرژانتین در این بازی باشد. در ست نخست هم با تکیه بر سرویس‌های خوب و فشار روی دریافت تیم حریف برنده شدیم، ولی در ست‌های بعدی خوب سرویس نزدیم. سرویس هم تا حد زیادی یک تکنیک فردی است که می‌توانست در این بازی به ما کمک زیادی کند.

انتهای پیام / ۱۰۱۳۹۳۱۹۱ / و ۲۴ / ک ت

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1038


این خبر را به اشتراک بگذارید :