“قلم”، سلاح اصلی “آتش به اختیار” ها

دسته: اخبار ویژه , یادداشت ها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۴ تیر ۱۳۹۶
“قلم”، سلاح اصلی “آتش به اختیار” ها

امروز که در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز قلم نامگذاری شده است و از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار است بر آن شدیم تا با واکاوی فرمان "آتش به اختیار" ، جایگاه "قلم" را در جنگ نرم بازیابی کنیم.

به گزارش مجاهدان، در ۱۷ خرداد ماه ملاقات رمضانی دانشجویان دانشگاه ها و تشکلات دانشجویی با رهبر معظم انقلاب انجام شد. این دیدار سالانه مقام معظم رهبری با دانشجویان در ماه رمضان که معظم له همیشه اصرار بر برپایی آن داشته اند و همیشه از دیدارهای عمومی است که نکات مهمی که چراغ راه مسئولان و مردم و به ویژه جوانان و دانشجویان باشد را مطرح می نمایند.

در این دیدار که بیش از سه ساعت بطول انجامید و نشان دهنده علاقه و اهمیت قشر جوان و دانشجویان برای رهبری است، حدود ۲ ساعت نمایندگان تشکلهای دانشجویی دیدگاههای خود در باره مسائل مختلف ارائه و بیش از یک ساعت رهبری برای دانشجویان صحبت کردند.

هم دانشجویان سخنران و هم رهبر معظم انقلاب از دغدغه های فرهنگی بیشتر گفتند. دانشجویان به نحوی جای امنی پیدا کرده بودند که بی اینکه انگی بخورند منتقد وضع فرهنگی جامعه باشند. در این سخنرانی رهبری فرمان آتش به اختیار برای دانشجویان که افسران جنگ نرم هستند صادر نمودند.

فرمان آتش به اختیار مقوله بسیار مهمی است که نیاز به تبیین و واکاوی دارد. همانطور رهبری معظم انقلاب در سخنرانی نماز عید فطر چند جمله ای به تبیین فرمایش سابق خود پرداختند. لذا در این مرقومه اقدام به باز کردن ابعاد فرمان آتش به اختیار خواهیم کرد.

لینک: http://mojahedan.com/?p=10754
ورود به کانال سروش مجاهدان
توجه: «مطلب شما را با نام خودتان منتشر می کنیم»
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۲۳بانک اطلاعاتی شهدای مدافع حرم
برچسب ها:
دیدگاه ها

» کادر مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
» پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
» پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
» دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط کادر مجاهدان برسی و سپس منتشر خواهد شد.