احتمال قطع همکاری سرمربی پرسپولیس قوت گرفت
احتمال قطع همکاری سرمربی پرسپولیس قوت گرفت / نیکو کواچ از پست سرمربیگری تیم ملی کرواسی عزل شد تا راه برای حضور احتمالی برانکو ایوانکوویچ هموار شود.

به گزارش مجاهدان، فدراسیون فوتبال کرواسی امروز(چهارشنبه) اعلام کرد نیکو کواچ بعد از ۲ سال همکاری دیگر مسئولیتی در تیم ملی بزرگسالان این کشور ندارد.

داوور شوکر، مهاجم معروف اسبق کرواسی و رئیس فدراسیون فوتبال این کشور در مصاحبه‌ای اظهار داشت: با نیکو کواچ صحبت کردیم و در نهایت به جمع‌بندی رسیدیم با او قطع همکاری کنیم. او نیز با فروتنی این تصمیم را پذیرفت و به آن احترام گذاشت.

براساس اظهارات این مقام روبرت کواچ، برادر نیکو که به وی به عنوان دستیار کمک می‌کرد هم از این مقام کنارگذاشته شد.

شوکر در مورد گزینه جانشینی کواچ اعلام کرد هدفش انتخاب مربی بومی است.

او عنوان کرد:در شرایطی نیستیم که پول خود را از پنجره به بیرون پرتاب کنیم. استخدام یک مربی بزرگ تضمنین کننده موفقیت نیست. من دنبال یک مربی وطنی هستم.

این مقام برابر خبرنگاران از نام بردن گزینه‌ای خودداری کرد؛ اما با توجه به اظهارات چند روز گذشته برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس تهران مبنی بر این که بدین خاطر مورد توجه است،‌ به نظر می‌رسد شانسی جدی برای کسب پست سرمربیگری تیم کشورش دارد.

همچنین برخی رسانه‌ها از جمله یک سایت معتبر کرواسی امروز از زلاتکو کرانچار، سرمربی اسبق پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان که در الاهلی قطر کار می‌کند،‌ به عنوان گزینه احتمالی نام بردند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1140


این خبر را به اشتراک بگذارید :