ضرغامی: عملکرد خوب، بهترین معرف خدمتگزاران است؛ نیازى به شعار نیست!

ضرغامی: عملکرد خوب، بهترین معرف خدمتگزاران است؛ نیازى به شعار نیست! / رئیس سابق رسانه ملی نوشت: مرحوم مرتضایی‌فر به تنهایی یک رسانه‌ی نافذ و تمام عیار بود، بیخود نبود که مادام‌العمر وزیر شعار کشور بود؛ کارش را خوب بلد بود!/ البته بعضی‌ها هم به جاى “عمل” شعار مى‌دهند!

به گزارش «مجاهدان»، عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق صدا و سیما مطلب جدیدی را با عنوان “وزیر شعار!” در صفحه شخصی اینستاگرام خود به این شرح منتشر کرد:

مرحوم مرتضایی‌فر به تنهایی یک رسانه‌ی نافذ و تمام عیار بود.

از اولین روزهای انقلاب، با تکیه بر هوش و استعداد ذاتی خود، اداره کننده‌ی تجمع‌های بزرگ و پرشور شد و با درایت کامل انرژی مردم را به سمت آنچه که انتظارش را می‌کشیدند و توقع داشتند، هدایت می‌کرد. خدا رحمت‌ش کند.

عکس زیر مربوط به سخنرانی من در دانشگاه تهران و قبل از خطبه‌های نمازجمعه است.

IMG00175831

سال‌های اول انقلاب مراسم برائت از مشرکین در ایام حج بسیار پرشور و باشکوه و با تظاهرات گسترده خیابانی برگزار می‌شد. بعد از حج خونین سال ١٣۶۶، مراسم برائت از مشرکین به شکل دیگری اجرا می‌شود.

سیاستگذاری و مسؤولیت‌ اجرای این راهپیمایی نیز، با دوستانی بود که خیلى از آنان، حالا از رفتار گذشته خود برائت دارند!!

برای برگزاری راهپیمایی، از هر کاروان یک نفر به عنوان مسؤول شعار به بعثه دعوت شده بود؛ من هم بودم. آقای مرتضایی‌فر برای ما صحبت کرد و راه و چاه را یادمان داد.

نکته بسیار ظریفی گفت که هنوز در خاطرم هست؛ “در صورتی مردم با شور و احساس بالا شعار می‌دهند که شما چند برابر آنان شور و هیجان داشته باشید! اگر شما که مسؤول شعار هستید، شل شعار بدهید، از جمعیت صدایی در نمی‌آید!”

بیخود نبود که مادام‌العمر وزیر شعار کشور بود. کارش را خوب بلد بود!

البته بعضى ها هم به جاى “عمل” شعار مى دهند! عملکرد خوب، بهترین معرف خدمتگزاران است؛ نیازى به شعار نیست!

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1281


این خبر را به اشتراک بگذارید :