شمار جان باختگان ایرانی حادثه مکه به ۸ نفر افزایش یافت + اسامی جانباختگان
شمار جان باختگان ایرانی حادثه مکه به ۸ نفر افزایش یافت + اسامی جانباختگان / با پیدا شدن جنازه سه نفر دیگر از زائران مفقود شده حادثه مسجدالحرام، تعداد فوت شدگان ایرانی به ۸ نفر افزایش یافت

به گزارش مجاهدان، در پی تلاش برای یافتن مفقودین ایرانی حادثه روز جمعه مکه مکرمه، جنازه ۳ نفر دیگر از مفقودین پیدا شد تا تعداد کشته شدگان ایرانی این حادثه به ۸ نفر برسد.

اسامی این افراد به شرح زیر است: حسن قاسمی درآبادی از کاروان ۱۷۷۱۰ تهران، احمد حاتمی کلشتری از کاروان بعثه مقام معظم رهبری و محمد جعفر فلاح از کاروان ۱۳۳۵۲ استان اصفهان.

اسامی اجساد ۵ نفر دیگر از زائران که تا صبح امروز شناسایی شده بودند نیز به این شرح است: محمد مجلسی از کاروان شماره ۱۷۷۴۳ از تهران، ولی اسمعیلی از کاروان شماره ۳۹۰۰۹ از خراسان جنوبی، محمد هاشم زهی از کاروان شماره ۲۳۱۱۴ از سیستان و بلوچستان و علیرضا عامری از کاروان شماره ۲۲۱۲۴ از سمنان.

کماکان از سه نفر زائران مفقودی حادثه مکه به نام های مریم آل‌طه فرزند میرجواد با شماره کاروان ۱۱۲۶۶، فاطمه دامغانی فرزند ذبیح‌الله با شماره کاروان ۲۲۱۲۴، کبری بیگم میرغفوری فرزند میرحسین با شماره کاروان ۲۲۱۲۴ خبری در دست نیست.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1499


این خبر را به اشتراک بگذارید :