آیت‎الله جنتی: آیت‎الله خزعلی عالم به عمل بود


آیت‎الله جنتی: آیت‎الله خزعلی عالم به عمل بود / دبیر شورای نگهبان در حاشیه تشییع پیکر آیت‎الله خزعلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم با علاقه پای منبرهای ایشان می‎نشستند، افزود: عشق ایشان به ...

آیت‎الله جنتی: آیت‎الله خزعلی عالم به عمل بود / دبیر شورای نگهبان در حاشیه تشییع پیکر آیت‎الله خزعلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم با علاقه پای منبرهای ایشان می‎نشستند، افزود: عشق ایشان به امیرالمومنین مافوق عشق و علاقه امثال ما بود/ ایشان همیشه طرفدار خط امام و رهبری بودند

به گزارش «مجاهدان» آیت‎الله جنتی، دبیر شورای نگهبان در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‎الله خزعلی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مهترین ویژگی آیت الله خزعلی این بود که عالم با عمل بودند، اظهار داشت: حدود ۶٠ سال با ایشان رفیق بودم اما حتی یک گناه هم از ایشان ندیدم.

وی گفت: ایشان مجاهد فی سبیل الله بود و ضد رژیم سابق صحبت می‎کرد و هیچ ترسی نداشت.
دبیر شورای نگهبان همچنین با اشاره به اینکه مردم به همین دلیل علاقه مند به ایشان بودندو در رفسنجان و خوزستان و هرجایی که می‎رفت با علاقه پای منیر ایشان خاضر می‎شدند، افزود: عشق ایشان به امیر المومنین مافوق عشق و علاقه امثال ما بودو ایشان برای مظلومیت علی (ع) بسیار گریه می‎کردند.

وی تاکید کرد:آیت‎الله خزعلی در عرصه سیاسی همیشه طرفدار خط امام و رهبری بود و با جریان های مخالف سخت مبارزه می‎کرد و مرد جهاد بود.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1683


Https://Telegram.me/mojahedan1

این خبر را به اشتراک بگذارید :

بیشتر بدانید

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط کادر مجاهدان برسی و سپس منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

کادر مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است

پاسخی بگذارید