حمزه‌زاده: برای اکران بین‌المللی مزار شریف برنامه داریم

حمزه‌زاده: برای اکران بین‌المللی مزار شریف برنامه داریم / رئیس سازمان سینمایی سوره اظهار داشت: سوژه فیلمی مانند “مزار شریف” به گونه‌ای است که باید ساخته می‌شد و بازگشت سرمایه آن نیز زمانبر است/ به فروش در شبکه نمایش خانگی امیدواریم

به گزارش مجاهدان، رییس سازمان توسعه سینمایی حوزه هنری، درباره همزمانی اکران فیلم “مزار شریف” و “محمد (ص)” گفت: اینگونه نبوده که ما از ابن تداخل اطلاع نداشتیم، ولی چون شهریور ماه بهتر زمان استقبال مردم از سینماها است، فیلم ” مزار شریف” را اکران کردیم.
وی درباره عدم فروش این فیلم ادامه داد: فروش یک فیلم به خصوص فیلمی که چنین موضوعی دارد تنها به اکران در سینماها مربوط نمی شود، چرا که ما در حال انجام کارهای مربوط به اکران بین المللی این اثر هستیم.
رییس سازمان توسعه سینمایی سوره در همین زمینه افزود: علاوه بر آن “مزار شریف” نیز مانند سایر فیلم ها بعد از پایان مدت اکران خود در شبکه خانگی توزیع می شود که از این طریق نیز بخشی از سرمایه این فیلم برگردانده می شود.
حمزه زاده خاطر نشان کرد: البته سوژه فیلمی مانند “مزار شریف” به گونه ای است که باید ساخته می شد و بازگشت سرمایه آن نیز زمانبر است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1702


این خبر را به اشتراک بگذارید :