دیدار خانواده یکی از جانباختگان حادثه مسجدالحرام با رهبر انقلاب

دیدار خانواده یکی از جانباختگان حادثه مسجدالحرام با رهبر انقلاب / خانواده مرحوم دکتر سید احمد حاتمی، دانشمند برجسته ایرانی که در حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام به لقاءالله پیوست با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند و مورد تفقد ایشان قرار گرفتند

به گزارش «مجاهدان»، دوازدهمین پیش شماره “خط حزب‌الله” با یادداشتی درباره “حق‌الناس، باطل‌السحر نقشه‌ی دشمن در انتخابات” منتشر شد.

گزارش خبری از مطالبه جدی رهبر انقلاب از نیروهای مؤمن و انقلابی در ۵ سخنرانی اخیر ایشان، توصیه حضرت امام(ره) درباره لزوم دفاع از انقلاب، معرفی کتاب «آن بیست و سه نفر» و توصیه‌ای در باب مناجات و استفغار در روز عرفه، از مهمترین بخش‌های پیش‌شماره‌ی جدید نشریه‌ی خط حزب‌الله است.

ششمین قسمت از سلسله مباحث آزادی از دیدگاه رهبر انقلاب و هم چنین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره شرایط و دلایل آغاز جنگ تحمیلی از دیگر بخش‌های این شماره نشریه است.

همچنین در این شماره به دیدار خانواده یکی از جانباختگان حادثه مسجدالحرام با رهبر انقلاب اشاره شده است.  خانواده مرحوم دکتر سید احمد حاتمی، دانشمند برجسته ایرانی که در حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام به لقاءالله پیوست با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند و مورد تفقد ایشان قرار گرفتند.

نسخه‌ی PDF نشریه در دو نسخه A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1735


این خبر را به اشتراک بگذارید :