طاهری: از برانکو حمایت می‌کنیم و با هیچ گزینه‌ای برای جایگزینی وی صحبت نکرده‌ایم

طاهری: از برانکو حمایت می‌کنیم و با هیچ گزینه‌ای برای جایگزینی وی صحبت نکرده‌ایم / سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: قضاوت‌های اشتباه داوری در عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس در لیگ برتر تاثیرگذار بود/ فشارهایی که روی بازیکنان است باعث شده تا آنها از موقعیت‌های خود استفاده نکنند

به گزارش «مجاهدان»، طاهری در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم افزود: برخی از صحنه‌های داوری کارشناسی نمی‌خواهد و بسیار روشن است.

وی افزود: وزیر ورزش بسیار تلاش کردند تا این تیم بتواند نتیجه خوبی در لیگ بگیرد.

طاهری افزود: جزو وظایف کادرفنی است تا تنش زدایی کنند و این فشاری که روی بازیکنان است را بردارند. فشارهایی که روی بازیکنان است باعث شده تا از موقعیت‌های خود استفاده نکنند.

طاهری درمورد اینکه شنیده شده باشگاه پرسپولیس با گزینه‌های خاصی برای هدایت تیم پرسپولیس مذاکره کرده است، گفت: با گزینه خاصی برای سرمربیگری صحبت نشده و از برانکو حمایت می‌کنیم. به دنبال این هستیم تا نتایج خوبی برانکو با پرسپولیس بگیرد و بازهم تاکدی می‌کنم اصلا بحث برکناری وی در جلسات هیات مدیره مطرح نشده است.

وی گفت: پرداختن درخصوص حامی مالی و اسپانسر باید از فصل قبل صورت می گرفت و در این فصل دیر اقدام شد. با دو سه اسپانسر جدید صحبت کردیم و در آینده نزدیک با یکی از آنها به نتیجه نهایی خواهد رسید.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=1739


این خبر را به اشتراک بگذارید :