تدابیر مقام معظم رهبری نقشه های دشمنان را بی اثر می کند

دسته: اخبار مهم ایران و جهان
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

تدابیر مقام معظم رهبری نقشه های دشمنان را بی اثر می کند / فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: بیش از دو هزار موسسه آینده پژوهی در دنیا علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت و برنامه ریزی می کنند اما با تدابیر و هدایت های مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) راه به جایی نمی برند.

به گزارش مجاهدان و به نقل از  روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، این مطلب را امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان روز چهارشنبه در پنجمین جشنواره مالک اشتر ویژه فرماندهان برتر نیروی زمینی ارتش در ستاد نیروی زمینی عنوان کرد.
وی با توجه به موجی که بعد از توافق هسته ای در میان عده ای در کشور نسبت به اینکه دشمنی آمریکا با ما به اتمام رسیده است، گفت: این درست است که در زمینه هسته ای با آمریکا توافق داشته ایم و در حوزه هایی مانند ورزش، موزه و نظایر آن همکاری داریم اما دشمنی آمریکا با ما ریشه ای است و این را می شود از سخنان دولتمردان آمریکایی بعد از توافق به خوبی دریافت.
امیر پوردستان افزود: حضرت امام(ره) آمریکا را دشمن بزرگ می دانستند و ما هم باید بدانیم که دشمنی آنها با ما تمام شدنی نیست. خط قرمز آمریکا رژیم اشغالگر قدس است و با رژیم کودک کش صهیونیستی مشکل داریم. در آمریکا هرگونه حرفی می شود زد، حتی علیه کشیش هایشان فیلم می سازند اما علیه صهیونیست هرگونه حرف و مطلبی ممنوع است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: وقتی تاریخ را مرور می کنیم از بهمن سال ۵۷ تلاش ها و دشمنی های آمریکا را علیه ایران بوضوح می بینیم. از ایجاد و حمایت گروهک منافقین و به راه اندازی ترور در کشور، غائله کردستان، هشت سال جنگ تحمیلی و بعد از آن جنک نیمه سخت که همان تحریم ها است، نشان دهنده این موضوع است که به فرموده مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) ما به آمریکا خوشبین نیستیم.
امیر سرتیپ پوردستان با بیان اینکه آمریکا در جنگ سخت نتوانست کاری از پیش ببرد و ناچار شد راهبرد خود را در منطقه تغییر دهد، گفت: راهبرد جدید آمریکا در منطقه، مذهب علیه مذهب است و در راستای همین راهبرد گروهک های تروریستی و تکفیری را راه اندازی و حمایت کرد از جمله گروهک تروریستی داعش که فعالیت های برای نزدیک شدن به مرزهای ایران را داشت که با آمادگی یکان های نیروی زمینی نتوانست کاری از پیش ببرد. نیروهای مسلح تمامی حرکات را رصد می کنند و جایی برای نگرانی ملت وجود ندارد.
وی ادامه داد: تهدید داعش هرچند یک تهدید نظامی و در حوزه سخت است اما هدف نهایی و اصلی اش یک هدف نرم و آن تخریب چهره اسلام است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: آمریکا تمام تمرکز خود را روی جنگ نرم گذاشته است چون می خواهد آینده سازی کند و از کسانی که اکنون در عرصه مسوولیت هستند قطع امید کرده و دل به نسل بعدی سپرده است. باید روی خانواده و فرزندان خود حساس بوده و مراقبت داشته باشم.
امیر پوردستان در بخش دیگری از سخنان خود به بررسی شخصیت برجسته مالک اشتر پرداخت و گفت: حضرت علی(ع) درباره مالک فرمود، مالک برای ما مثل من برای رسول الله(ص) است. نامگذاری این جشنواره بر همین اساس است که الگو بگیریم و مانند مالک در خدمت امام زمان و ولی امرمان باشیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: اختلاف رتبه اول با رتبه پنجم اختلاف بسیار نزدیک و ناچیز است و این نشان دهنده این است که تمامی یکان های ما فعالیت قابل قبولی داشته اند.
وی ادامه داد: در نیروی زمینی ساز و کار مناسب برای قدردانی از زحمات و رشادت های کارکنان مومن و تلاشکر این نیرو وجود ندارد، هرچند کارهایی انجام می شود اما مطمئن هستم پاداش شما سربازان را صاحب عصر(عج) با دستان مهربان خود به زندگی و وجود شما عنایت خواهد کرد. لازم می دانم از زحمات تمامی کسانی که در عرصه اشراف فعالیت دارند تشکر کنم، این بحث در نیروی زمینی نظام مند شده است و در مسیر واقعی در حال حرکت است که امیدوارم با هدایت های ستاد کل و ستاد آجا به پیشرفت بیشتری برسیم.
امیر پوردستان گفت: اشراف باعث می شود که فرمانده کاستی ها، ضعف ها، قابلیت ها و نظایر آن یکان تحت خود را مانیتورینگ کرده و بداند انرژی خود را چگونه صرف کند تا بتواند تصمیم درستی بگیرد. فرمانده باید داخل میدان برود و در صحنه حضور داشته باشد و قبل از اینکه مشکلات خود را نشان دهند آنها را پیدا کرده و حل کند.
در پایان این مراسم از فرماندهان برتر نیروی زمینی ارتش قدرددانی شد.

لینک: http://mojahedan.com/?p=193

توجه: «مطلب شما را با نام خودتان منتشر می کنیم»
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

» کادر مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
» پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
» پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
» دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط کادر مجاهدان برسی و سپس منتشر خواهد شد.