شهاب مرادی: اکنون زمان تسلیت دادن به بازماندگان است نه چنین نقدهایی درباره حج

شهاب مرادی: اکنون زمان تسلیت دادن به بازماندگان است نه چنین نقدهایی درباره حج / شهاب مرادی درباره مطالب شبکه‌های اجتماعی گفت: برخی از اقدامات آل سعود ناراحتند برخی نیز علاقه‌ای به دین ندارند و در پی بهانه‌جویی درباره حج هستند/ به مؤمنان سفارش شده دور خانه خدا خالی نشود

به گزارش «مجاهدان»، خبرگزاری صدا و سیما نوشت:

حجت الاسلام شهاب مرادی در ارتباط تلفنی با برنامه “متن-حاشیه” درباره برخی مطالب مطرح شده در شبکه های اجتماعی گفت: برخی از اقدامات آل سعود ناراحتند و برخی نیز فکر می کنند نباید به ظالم کمک کرد چرا که داعش دست پرورده سعودی است البته برخی نیز علاقه ای به دین ندارند و در پی بهانه جویی درباره حج ابراهیمی (ع) هستند.

وی افزود: آمارها نشان می دهد که کل درآمد عربستان از مناسک حج از همه کشورهای حاضر به یک درصد تولید ناخالص داخلی این کشور نمی رسد.

شهاب مرادی خاطرنشان کرد: طبق سیره اهل بیت (ع)‌ به مؤمنان سفارش شده است که حتی در سخت ترین شرایط از رفتن به حج امتناع نکنند و دور خانه خدا خالی نشود بنا بر این حج کانون اتحاد و ثوابش از هر خیری بیشتر است.

وی افزود: اگر هر یک از هموطنان ما در دور یا نزدیکترین نقطه از عالم دچار مشکلی شود به طور طبیعی ما ناراحت می شویم بنا بر این اکنون زمان تسلیت دادن به بازماندگان است نه چنین نقدهایی درباره حج.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=2003


این خبر را به اشتراک بگذارید :