پیروزی قاطع اصولگرایان در انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر تهران

پیروزی قاطع اصولگرایان در انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر تهران / مهدی چمران ۱۷ رای و مسجدجامعی، رقیب اصلاح‌طلب وی ۱۳ رای کسب کردند،مرتضی طلایی نایب‌رئیس شد، پیرهادی و قناعتی به عنوان منشی و رضا تقی‌پور به سمت سخنگوی شورای شهر برگزیده شدند

به گزارش خبرنگار مجاهدان، صبح امروز انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران برای سومین سال فعالیت، برگزار شد که نتیجه آن پیروزی اصولگرایان بود. در رقابت بین مهدی چمران به عنوان نامزد طیف اصولگرا و احمد مسجدجامعی، کاندیدای اصلاح طلبان، چمران با کسب ۱۷ رای از رقیب اصلاح طلب خود پیشی گرفت و مجددا رئیس شورای شهر شد.

مرتضی طلایی در یک رقابت تنگاتنگ با اختلاف یک رای نایب رئیس سال سوم شورای اسلامی شهر تهران شد. طلایی با ۱۶ رای توانست از رقیب خود حکیمی پور پیشی بگیرد و برای سومین سال پیاپی، نایب رئیس شورای شهر تهران شود.

همچنین جناح اصلاح طلب شورای شهر تهران، تندگویان و شجاع پوریان را به عنوان دو کاندیدا برای منشی هیات رئیسه و اصولگرایان شورا نیز قناعتی و پیرهادی را به عنوان دو کاندیدای منشی هیات رئیسه معرفی کردند. براساس آرای اعضای شورای شهر محسن پیرهادی و ابوالفضل قناعتی هر کردام با ۱۸ رای توانستند از رقبای اصلاح طلب خود محمدمهدی تندگویان و ولی الله شجاع پوریان با ۱۴ رای به برتری برسند.

همچنین اسماعیل دوستی و رضا تقی پور نیز به عنوان سخنگوی سال سوم شورا اعلام کاندیداتوری کردند که رضا تقی پور کاندیدای اصولگرایان با ۱۶ رای برای سومین سال سخنگوی شورای شهر تهران انتخاب شد. اسماعیل دوستی نیز توانست ۱۴ رای اعضای شورا کسب کند. یک رای ماخوذه نیز سفید بود.

به این ترتیب سال سوم دور چهارم شورای شهر تهران به طور کامل در اختیار اعضای اصولگرای شورا قرار گرفت.

منبع : نسیم

انتهای پیام/ ۱۰۱۳۹۳۱۹۱ / ا۳ / ک ن

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=203


این خبر را به اشتراک بگذارید :