شعار “مرگ بر آمریکا”ی نمایندگان در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما

شعار “مرگ بر آمریکا”ی نمایندگان در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما / بیرواند در مجلس گفت: دفعه قبل که با اوباما تلفنی صحبت کردند و این بار نیز معلوم نیست ظریف با اجازه چه کسی به بغل اوباما رفته/ سپس بیرانوند شعار “مرگ بر آمریکا” سر داد و جمعی از نمایندگان هم شعار را تکرار کردند

به گزارش «مجاهدان»، فارس نوشت:

نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی به ریاست حجت‌الاسلام سیدمحمدحسین ابوترابی‌فرد نائب رئیس اول رئیس مجلس شورای سلامی آغاز شد.

در ابتدای جلسه بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس قصد داشت در اعتراض به دست دادن ظریف و اوباما در صحن پارلمان تذکر دهد که ابوترابی‌فرد این اجازه را به نماینده بروجرد نداد و اعلام کرد که این نماینده در پایان جلسه امروز می‌تواند تذکر خود را بیان کند.

بیرانوند هم پس از آنکه اجازه بیان نطقش را نیافت با صدای بلند در صحن پارلمان گفت  «اجازه دهید که تذکر خود را بیان کنم. این مطلب در شلوغی جلسه امروز گم می‌شود. اینها با اجازه چه کسی با اوباما دیدار کردند. دفعه قبل که با اوباما به صورت تلفنی صحبت کردند و این دفعه نیز معلوم نیست ظریف با اجازه چه کسی به بغل اوباما رفته است.»

سپس بیرانوند در صحن مجلس مجلس شعار «مرگ بر آمریکا» سر داد؛ جمعی از نمایندگان هم برای نشان دادن اعتراض خود به دست دادن ظریف و اوباما شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=2268


این خبر را به اشتراک بگذارید :