کارکنان خشمگین ایرفرانس لباس‌های مدیران خود را بر تنشان پاره پاره کردند+تصاویر
کارکنان خشمگین ایرفرانس لباس‌های مدیران خود را بر تنشان پاره پاره کردند+تصاویر / کارکنان خشمگین شرکت هواپیمایی ایرفرانس در اعتراض به تصمیم این شرکت برای حذف حدود سه هزار فرصت‌ شغلی تا سال ۲۰۱۷، دو تن از مدیران خود را مورد حمله و ضرب و شتم قرار داده و لباس‌هایشان را پاره پاره کردند.

به گزارش مجاهدان، شماری از کارکنان شرکت هواپیمایی فرانسوی ایرفرانس در اعتراض به تصمیم برای حذف حدود سه هزار فرصت‌ شغلی در این شرکت روز دوشنبه با حمله به مدیران و رؤسای خود لباس‌های آنها را در تنشان پاره پاره کردند.

بنابه گزارش ایندیپندنت، دو تن از مدیران ایرافرانس پس از حمله گروهی از کارکنان خشمگین این شرکت به خود به دلیل حضور در نشست مربوط به حذف فرصت‌های شغلی در این شرکت هواپیمایی و پاره شدن لباس‌هایشان، برای فرار از دست این کارکنان خشمگین مجبور به بالا رفتن از نرده‌های امنیتی شدند.

این دو مدیر ایرفرانس به نام‌های «زاویه بروستا» و «پییر پلیسونر» که از مدیران ارشد این شرکت هواپیمایی فرانسوی محسوب می‌شوند، پس از آنکه طی نشستی در رابطه با حذف برخی از فرصت‌های شغلی در این شرکت مود حمله کارکنان قرار گرفتند از ترس جان خود و در حالیکه کارکنان خشمیگن لباس‌های آنها را در تنشان تکه و پاره کرده‌ بودند، مجبور به فرار شدند.

شرکت هواپیمایی ایرفرانس درنظر دارد ۲۹۰۰ فرصت شغلی در این شرکت را تا سال ۲۰۷ حذف کند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=2655


این خبر را به اشتراک بگذارید :