تیم ملی فوتبال ایران مقابل عمان متوقف شد

تیم ملی فوتبال ایران مقابل عمان متوقف شد / تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین بازی خود در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا مقابل عمان با نتیجه یک-یک متوقف شد/ سعد المخینی(۵۲) برای عمان و سیدجلال حسینی(۷۰) برای ایران گلزنی کردند / با این نتیجه تیم ملی فوتبال کشورمان هشت امتیازی شد و بالاتر از عمان هشت امتیازی و گوام هفت امتیازی صدرنشین گروه D مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا باقی ماند.

به گزارش «مجاهدان»، دیدار دو تیم عمان و ایران از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه و مقدماتی جام ملت‌های آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید. سیدجلال حسینی با گلزنی مانع از شکست تیم ملی در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط شد.
در این دیدار علیرضا حقیقی، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، احسان حاج‌صفی، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، اشکان دژآگه، وحید امیری (مهدی ترابی ۶۱)، مهدی طارمی (امید عالیشاه ۸۲) و سردار آزمون (کاوه رضایی ۸۶) برای ایران به میدان رفتند.
اشکان دژاگه و مهدی طارمی از دوار بازی کارت زرد دریافت کردند.
بر همین اساس مهدی طارمی که پیش از این یک کارت زرد داشت در بازی مقابل عمان هم دومین کارت زرد خود را دریافت کرد تا مسابقه با ترکمنستان را از دست دهد.
در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم ملی فوتبال عمان و ایران در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، محمد المسلمی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=2746


این خبر را به اشتراک بگذارید :