بمباران ۶۰ موضع داعش در سوریه و هلاکت ۳۰۰ تروریست در ۲۴ ساعت گذشته

بمباران ۶۰ موضع داعش در سوریه و هلاکت ۳۰۰ تروریست در ۲۴ ساعت گذشته / جنگنده‌های روسی در ۲۴ ساعت گذشته با بمباران ۶۰ موضع داعش در سوریه، حدود ۳۰۰ تن از عناصر این گروه تروریستی را به هلاکت رساند.

به گزارش مجاهدان به نقل از «رویترز»، وزارت دفاع روسیه، امروز- جمعه- اعلام کرد هواپیماهای جنگی این کشور طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ هدف گروه تروریستی داعش را منهدم و حدود ۳۰۰ تن از جنگجویان این گروه را به هلاکت رساندند.

طبق این گزارش، از حدود ۱۰ روز پیش که روسیه عملیات نظامی خود علیه تررویست‌ها در سوریه را کلید زد، حملات اخیر شدیدترین حمله از نوع خود بوده است چرا که طی روزهای اخیر، مسکو معولا از بمباران حدود ۱۰ هدف سخن می‎گفت.

وزارت دفاع روسیه با اعلام این خبر، افزود تشدید حملات جنگنده‌ها مانع از تلاش آنها برای تجمع و مخفی شدن در مناطق مسکونی شده است.

در بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است، هواپیماهای جنگی این کشور با موشک‌های بسیار دقیق و با برد بلند «KEB- 500» مقر گروه تروریستی موسوم به «لواء الحق» را در سوریه هدف قرار دادند.

طبق این بیانیه، در حملات جنگنده‌های روسی،۲۰۰  شورشی از جمله دو تن از سرکردگان داعش به هلاکت رسیدند. هواپیماهای جنگی روسیه در حملات جداگانه در منطقه حلب نیز بیش از ۱۰۰ شورشی را کشتند.

وزارت دفاع روسیه همچنین اعلام کرد در این حملات، یکی از پایگاه‌ها و انبارهای تسلیحاتی گروه داعش که در نزدیکی زندانی در نزدیک شهر «حلب» تاسیس کرده بودند، منهدم شد و ۱۰۰ تن از تروریست‌ها نیز کشته شدند.

استان‌های حلب و «لاذقیه» از اهداف بمباران‌های جنگنده‌های روسی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=2836


این خبر را به اشتراک بگذارید :