آخرین وعده سردار شهید حسین همدانی به‌روایت همسرش

آخرین وعده سردار شهید حسین همدانی به‌روایت همسرش / همسر سردار شهید همدانی در این مراسم با اشاره به آخرین دیدارش با شهید گفت: بار آخری که شهید می‌خواست به سوریه برود، گفت: این بار من حتماً شهید می‌شوم.

به گزارش مجاهدان، مراسم نخستین دیدار خانواده با پیکر سردار شهید همدانی دقایقی پیش با حضور همسر و فرزندان شهید، خانواده شهدای شاخص از جمله شهید محمدابراهیم همت، دستواره، شهید کریمی و نمایندگان مجلس از جمله سردار کوثری، کارخانه و جمعی از مسئولان معراج شهدای مرکز و کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

همسر سردار شهید همدانی در این مراسم با اشاره به آخرین دیدارش با شهید گفت: بار آخری که شهید می‌خواست به سوریه برود، گفت: “این بار من حتماً شهید می‌شوم” من گفتم: “حاج آقا، شما از اول جنگ به مبارزه رفته‌اید. تا امروز هم خدا از شما نگهبانی و محافظت کرده است”. گفت “نه، این‌بار من قطعاً شهید می‌شوم”، نگاهش کردم و گفتم: “اگر شهید شدید من را شفاعت می‌کنید؟”، گفت: “بله”. امروز آمده‌ام به او بگویم یادت نرود به قولت عمل کنی، سردار!

روز گذشته اعضای حزب‌الله لبنان مراسمی مخصوص سردار شهید همدانی در حرم حضرت زینب(س) برگزار کردند، پیکر شهید در حرم طواف داده شد و مراسم زیارت عاشورا برقرار شد.

سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مستشاران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدافعان حرم در طول سال‌های گذشته که نقش تعیین کننده‌ای در حفظ و حراست حرم حضرت زینب(س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در جنگ تروریستی سوریه داشت، عصر دیروز در حین انجام مأموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب به‌دست تروریست‌های داعشی به شهادت رسید.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=2887


این خبر را به اشتراک بگذارید :