کفاشیان: پولادی با عدم بازگشتش به ایران وجهه فوتبال را خراب کرد


کفاشیان: پولادی با عدم بازگشتش به ایران وجهه فوتبال را خراب کرد / رئیس فدراسیون فوتبال افزود: کی‌روش درخواستی برای بازگشت پولادی به تیم ملی نداده است/ قرارداد کی‌روش با آل‌اشپورت مشکلی ندارد و دو ...

کفاشیان: پولادی با عدم بازگشتش به ایران وجهه فوتبال را خراب کرد / رئیس فدراسیون فوتبال افزود: کی‌روش درخواستی برای بازگشت پولادی به تیم ملی نداده است/ قرارداد کی‌روش با آل‌اشپورت مشکلی ندارد و دو آدم عاقل و بالغ قرارداد را امضا کردند و من فقط شاهد بودم

به گزارش خبرنگار «مجاهدان»، رئیس فدراسیون فوتبال در نخستین نمایشگاه رونمایی از دستاوردهای استعدادیابی فدراسیون‌های ورزشی گفت: برنامه استعدادیابی بود که فدراسیون‌ها برنامه ویژه داشته باشد. در فوتبال برنامه‌ریزی وسیعی داریم و فستیوال دختران را داریم. حجم زیادی از بودجه را برای استعدادیابی درنظر گرفته‌ایم.

کفاشیان گفت: به بانوان توجه شده است که توانسه اند قهرمان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا شوند.

وی درخصوص قرارداد کی‌روش با آل‌اشپورت  و ۱۰۰هزار دلاری که کی‌روش از این شرکت گرفته است، گفت: ۱۰۰ بار در این مورد شفاف سازی کردم. این قراردادی بوده که بین دو آدم عاقل و بالغ امضا شده و من هم فقط شاهد بودم. کی‌روش هم مانند ما از نتیجه عمان راضی نیست و بعد از بازی با ژاپن جلسه خواهیم گذاشت و در این مورد بحث خواهیم کرد.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که با عملکرد ضعیف حاج‌صفی در دیدار با عمان، کی‌روش از شما نخواسته که پولادی برگردد گفت: کی‌روش نباید درخواست بدهد بلکه خود پولادی باید درخواست بدهد. پولادی باعث شد تا نظام وظیفه نسبت به ما بدبین شود. پولادی کار درستی نکرد و وجهه فوتبال را خراب کرد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=2899


Https://Telegram.me/mojahedan1

این خبر را به اشتراک بگذارید :

بیشتر بدانید

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط کادر مجاهدان برسی و سپس منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

کادر مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است

پاسخی بگذارید