حزب جمهوریخواه مملو از احمق‌هایی است که موافق حمله به سوریه هستند

حزب جمهوریخواه مملو از احمق‌هایی است که موافق حمله به سوریه هستند / نامزد حزب جمهوریخواه حزب خود را مملو از احمق‌هایی خواند که از مداخله نظامی در سوریه حمایت می‌کنند.

به گزارش مجاهدان به نقل از هیل، رند پل، سناتور جمهوریخواه آمریکایی روز گذشته (سه‌شنبه)  اعلام کرد که این حزب در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ پر از نامزدهای احمقی است که از جنگ در سوریه حمایت می‌کنند.

این سناتور جمهوریخواه که نامزدی‌اش برای انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا را اعلام کرده است در جریان یک برنامه زنده تبلیغاتی گفت: آیا نباید حداقل درباره احمق‌هایی که در حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست‌جمهوری داریم که فاقد خط قرمز و منطقه پرواز ممنوع در سوریه هستند صحبت کنیم؟

وی در ادامه گفت: چه دستورالعملی برای فاجعه. همه آنها برای دیدن اینکه چه کسی بیش از همه علاقمند به درگیر کردن آمریکا در سوریه است با یکدیگر رقابت می‌کنند. تصور می‌کنید مشکل آنها را حل خواهیم کرد؟

پل در ادامه از موضع هم حزبی‌های خود با بسیاری از نظرات هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات نیز انتقاد کرد و گفت: نکته جالب این است که هیلاری کلینتون با تمام آنها (مداخله نظامی در سوریه) موافق است.

اظهارات پل درحالی مطرح شده است که کلینتون و دیگر نامزدهای دموکرات خود راب برای اولین مناظره تلویزیونی آماده می‌کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3089


این خبر را به اشتراک بگذارید :