توزیع نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی و امریکایی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت
توزیع نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی و امریکایی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت / شماره اخیر مجله Printed in IRAN که بخش ویژه ای از آن به پیام مقام معظم رهبری به جوانان آمریکا و اروپا اختصاص یافته است امروز به طور گسترده در سطح نمایشگاه کتاب فرانکفورت توزیع شد.

به گزارش مجاهدان، شماره اخیر مجله Printed in IRAN که بخش ویژه ای از آن به پیام مقام معظم رهبری به جوانان آمریکا و اروپا اختصاص یافته است امروز به طور گسترده در سطح نمایشگاه کتاب فرانکفورت توزیع شد.

۱۳۹۴۰۷۲۳۰۰۰۴۶۸_PhotoL

همچنین موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران ازتوزیع نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا درغرفه ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت خبرداد.

نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا به سه زبان انگلیسی، عربی و آلمانی به شکل زیبایی تهیه شده است و در غرفه ایران بین جوانان توزیع می گردد.

۱۳۹۴۰۷۲۳۰۰۰۴۶۹_PhotoL

شصت و دومین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ مهرماه برگزار می شود. ایران در اعتراض به حضور سلمان رشدی مرتد در کنفرانس خبری این نمایشگاه را تحریم نموده و غرفه خود را با نوار مشکی به مناسبت ایام  محرم و در اعتراض به حضور این نویسنده مرتد تعطیل واز چیدمان کتاب خودداری شده است.

 

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3160


این خبر را به اشتراک بگذارید :