رامبد جوان به یک کمپین میلیونی جمع‌آوری امضا پیوست

رامبد جوان به یک کمپین میلیونی جمع‌آوری امضا پیوست / رضا کیانیان و رامبد جوان نیز به کمپین میلیونی جمع‌آوری امضا برای محکومیت فاجعه منا و درخواست پیگیری این فاجعه از سازمان ملل پیوستند

به گزارش «مجاهدان»، به همت جانبازان موزه صلح تهران و اقشار مختلف هنرمندان و خانه سینما، کمپین میلیونی جمع‌آوری امضاء درسایت موزه صلح تهران برای محکومیت فاجعه منا و همچنین درخواست پیگیری از سازمان ملل برای کمک به افشاء حقایق این واقعه، در دسترس عموم قرار گرفت.

قرار است با جمع آوری بیش از یک میلیون امضاء، این متن به عنوان یک سند رسمی، به نماینده سازمان ملل در ایران تقدیم گردد.

در همیت راستا رضا کیانیان و رامبد جوان نیز با انتشار متنی به این کمپین پیوستند.

رضای کیانیان نوشته است: «سلام بر مردم ایران

چندی پیش فاجعه‌ای ناگوار برای عده‌ای از هموطنان حج گزار ما در سرزمین منا رخ داد، که خانواده‌های آنان را به سوگ نشاند. ما هنرمندان در این ماجرای غم انگیز با تک تک هموطنان‌مان همراه و همدردیم!

به همین خاطر  هنرمندان و جانبازان شیمیایی بر آن شدیم تا در حرکتی مدنی و مستقل، یک میلیون امضا جمع آوری کنیم و از سازمان ملل بخواهیم علل این فاجعه انسانی را پیگیری کند. تا این سند انسان دوستانه در تاریخ جهان و سازمان ملل برای همیشه  ثبت شود و ماندگار بماند که ما بر طبل جنگ نکوبیدیم و صلح طلبانه پیگیر حقوق پایمال شده هموطنانمان هستیم، ایرانیان عزیزم، همگی در این امر مدنی شرکت کنید و به تک تک  دوستان و آشنایان خبررسانی کنید.

پایدار و سر بلند باشید»

پیام رامبد جوان برای شرکت در کمپین فاجعه منا در فضای مجازی نیز به شرح زیر است: «سلام رفقا، فقط ۱۳۰ هزار امضا، تا رسیدن به ۱ میلیون امضا باقی مانده، در همین خصوص شما می‌توانید از طریق این آدرس در کمپین مذکور شرکت کنید. بدوین که ازتون انتظار دارم.»

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3214


این خبر را به اشتراک بگذارید :