قائم‌مقام وزیر صنعت “فعالیت مک‌دونالد در ایران” را تکذیب کرد


قائم‌مقام وزیر صنعت "فعالیت مک‌دونالد در ایران" را تکذیب کرد / خسروتاج: تاکنون هیچ تقاضایی و هیچ ثبتی برای فعالیت دو شرکت زنجیره‌ای "کی اف سی" و "مک‌دونالد" صورت نگرفته؛ البته برخی از شرکت های ...

قائم‌مقام وزیر صنعت “فعالیت مک‌دونالد در ایران” را تکذیب کرد / خسروتاج: تاکنون هیچ تقاضایی و هیچ ثبتی برای فعالیت دو شرکت زنجیره‌ای “کی اف سی” و “مک‌دونالد” صورت نگرفته؛ البته برخی از شرکت های اروپایی درخواست‌هایی برای فعالیت داشته‌اند که باید با رعایت ضوابط، در ایران به ثبت برسد

به گزارش مجاهدان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تاکنون هیچ مجوز فعالیتی برای دو شرکت زنجیره ای کی اف سی و مک دونالد صادر نشده است.
مجتبی خسروتاج افزود: هر شرکتی از فروشگاه های زنجیره ای که بخواهد وارد بازار ما شود باید ضوابط و مقررات موجود را طی کند یعنی باید از اتحادیه مربوط مجوز را کسب کند سپس در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برساند و سرمایه گذار آن مشخص شود و تا این مراحل طی نشود مجوزی داده نمی شود.
وی اضافه کرد: تاکنون هیچ تقاضایی و هیچ ثبتی برای فعالیت دو شرکت یادشده صورت نگرفته است.
خسروتاج گفت: البته برخی از شرکت های اروپایی درخواست هایی برای فعالیت در ایران داشته اند که باید با رعایت ضوابط ، در ایران به ثبت برسد.
وی در این باره که آیا مراحل ثبت درخواست فروشگاه های زنجیره ای اروپایی آغاز شده است با تأیید این مطلب افزود: ما برای توسعه بازار و همکاری ها با کشورهای اروپایی و آسیایی با شرط حرکت در چارچوب ضوابط و مقررات کشور، حتما همکاری می کنیم.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3363


Https://Telegram.me/mojahedan1

این خبر را به اشتراک بگذارید :

بیشتر بدانید

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط کادر مجاهدان برسی و سپس منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

کادر مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است

پاسخی بگذارید