قائم‌مقام وزیر صنعت “فعالیت مک‌دونالد در ایران” را تکذیب کرد

قائم‌مقام وزیر صنعت “فعالیت مک‌دونالد در ایران” را تکذیب کرد / خسروتاج: تاکنون هیچ تقاضایی و هیچ ثبتی برای فعالیت دو شرکت زنجیره‌ای “کی اف سی” و “مک‌دونالد” صورت نگرفته؛ البته برخی از شرکت های اروپایی درخواست‌هایی برای فعالیت داشته‌اند که باید با رعایت ضوابط، در ایران به ثبت برسد

به گزارش مجاهدان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تاکنون هیچ مجوز فعالیتی برای دو شرکت زنجیره ای کی اف سی و مک دونالد صادر نشده است.
مجتبی خسروتاج افزود: هر شرکتی از فروشگاه های زنجیره ای که بخواهد وارد بازار ما شود باید ضوابط و مقررات موجود را طی کند یعنی باید از اتحادیه مربوط مجوز را کسب کند سپس در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برساند و سرمایه گذار آن مشخص شود و تا این مراحل طی نشود مجوزی داده نمی شود.
وی اضافه کرد: تاکنون هیچ تقاضایی و هیچ ثبتی برای فعالیت دو شرکت یادشده صورت نگرفته است.
خسروتاج گفت: البته برخی از شرکت های اروپایی درخواست هایی برای فعالیت در ایران داشته اند که باید با رعایت ضوابط ، در ایران به ثبت برسد.
وی در این باره که آیا مراحل ثبت درخواست فروشگاه های زنجیره ای اروپایی آغاز شده است با تأیید این مطلب افزود: ما برای توسعه بازار و همکاری ها با کشورهای اروپایی و آسیایی با شرط حرکت در چارچوب ضوابط و مقررات کشور، حتما همکاری می کنیم.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3363


این خبر را به اشتراک بگذارید :