“مسئولین حتی یک تماس تلفنی با ما نگرفتند”

“مسئولین حتی یک تماس تلفنی با ما نگرفتند” / پدر میثم کاظمی، از مفقودین فاجعه منا اظهار داشت: هیچ کدام از مسئولان تا کنون سراغی از ما نگرفته‌اند تا حداقل دلمان آرام گیرد/ غصه‌دار این هستم که با پسرم به حج رفتم و بی او برگشتم

به گزارش مجاهدان، بهروز کاظمی، پدر میثم کاظمی از مفقودین فاجعه منا گفت: متاسفانه هیچ کدام از مسئولان وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت سراغی از ما نگرفته اند.

وی با بیان اینکه حتی مسئولان بنیاد شهید شهرستان خوی نیز سراغی از ما نگرفتند، ادامه داد: بنده جانباز ۷۰ درصد هستم و با این حال هیچ کدام از مسئولان بنیاد شهید سراغی از ما نگرفتند.

پدر میثم کاظمی افزود: پنچشنبه گذشته بود که از ما آزمایش DNA گرفتند تا از این طریق بتوانند پیکر فرزندم را پیدا کنند.

وی اظهارداشت: غصه دار این هستم که امسال به همراه فرزندم به حج رفته بودیم، ولی متاسفانه در فاجعه منا حضور نداشتم و بی او برگشتم.

کاظمی گفت: از مسئولان انتظار داریم که به خانواده مفقودین دلداری دهند و حداقل تماس تلفنی با ما داشته باشند؛ متاسفانه این کار را نیز نکردند.

پدر میثم کاظمی با بیان اینکه امام جمعه و فرماندار خوی نه تنها به دیدن مان نیامدند، بلکه زنگ نیز نزدند، تصریح کرد: حتی رئیس بنیاد شهید که تماسی با ما نداشته، اعلام کرده که چرا من به این بنیاد نمی روم؛ قطعا برای این مسائل به این بنیاد نمی روم.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3374


این خبر را به اشتراک بگذارید :