هفت میلیون نفر در مراسم عاشورا در کربلا شرکت کردند

هفت میلیون نفر در مراسم عاشورا در کربلا شرکت کردند / استاندار کربلا و رئیس کمیته عالی امنیتی شهر مقدس کربلا گفت: نزدیک به هفت میلیون زائر در مراسم روز دهم محرم شرکت کردند و در مراسم بعد از ظهر عاشورا نیز ۳.۵ میلیون نفر شرکت داشتند/ ۱۵۰ هزار نفر از زائران، خارجی بودند

به گزارش «مجاهدان»، خبرگزاری صدا و سیما نوشت:

پایگاه اینترنتی المسئله در گزارشی نوشت: عقیل الطریحی ، استاندار کربلا و رئیس کمیته عالی امنیتی شهر مقدس کربلا گفت شمار شرکت کنندگان در مراسم امام حسین (ع) در روز عاشورا به هفت میلیون نفر رسید که ۱۵۰ هزار نفر از آنها خارجی بودند. وی تاکید کرد طرح امنیتی و خدماتی در نظر گرفته شده برای برگزاری مراسم موفق بود.

طریحی در گفتگوی تلویزیونی گفت: نزدیک به هفت میلیون زائر در مراسم روز دهم محرم شرکت کردند و در مراسم بعد از ظهر عاشورا نیز سه و نیم میلیون نفر شرکت داشتند.

وی افزود: طرح امنیتی و خدماتی که استانداری با همکاری طرفها و وزارتخانه های ذیربط داشت، موفق بود و جنگنده های اف شانزده برای نخستین بار برای تامین امنیت این مراسم مشارکت داشتند و در آسمان استان کربلا پروازهای شناسایی انجام دادند.

وی افزود: کربلا برای زیارت روز اربعین آمادگی دارد و برخی کشورها نیز تمایل دارند برای تامین امنیت این روز به ما کمک کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3483


این خبر را به اشتراک بگذارید :