عوامل حادثه تیراندازی به حسینیه صفی آباد دزفول دستگیر شدند
عوامل حادثه تیراندازی به حسینیه صفی آباد دزفول دستگیر شدند / با تلاش سربازان گمنام امام زمام (عج) همه عوامل حادثه تیر اندازی به یک حسینیه در صفی آباد دزفول دستگیر شدند
به گزارش مجاهدان، عوامل حادثه تیراندازی به حسینیه صفی آباد دزفول دستگیر شدند / سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق شدند با تلاش و پیگیری های لازم همه عوامل تیراندازی به حسینیه قمر بنی هاشم در صفی آباد دزفول را که دو شهید و دو مجروح بر جا گذاشت، دستگیر کنند.

بنابراین گزارش این گروه تروریستی که قصد داشت در چهارنقطه دیگر نیز این عمل ناجوانمردانه را تکرار کند ، قبل از هرگونه عملیاتی دستگیر شد.
اداره کل اطلاعات استان خوزستان با بیان اینکه این حادثه با ساماندهی و هدایت یک کشور خارجی بوده است ، ازهمکاری مردم ولایتمدار استان و دستگاه قضایی ، نیروهای نظامی و انتظامی که با بسیج عوامل خود کمک شایانی در رسیدن به این موفقیت داشتند ، قدردانی کرد.
دوم محرم امسال مصادف با ۲۴ مهر سرنشینان یک دستگاه پژو بدون پلاک پس از توقف در مقابل حسینیه قمر بنی هاشم در منطقه صفی آباد دزفول تعدادی از عزاداران سیدالشهدا (ع) را که بعد از اتمام مراسم در این حسینیه باقی مانده بودند، به رگبار بستند که بر اثر آن، ۲ نفر شهید و ۲ نفر زخمی شدند.
شهرستان دزفول در ۱۶۰ کیلومتری شمال اهواز و در ۱۰ کیلومتری شرق اندیمشک و ۲۵ کیلومتری شرق شهرستان شوش واقع شده است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3575


این خبر را به اشتراک بگذارید :