نوبخت: دولت یکشنبه درباره رسیدگی به مشکلات سیل‌زدگان ایلام تصمیم می‌گیرد

نوبخت: دولت یکشنبه درباره رسیدگی به مشکلات سیل‌زدگان ایلام تصمیم می‌گیرد / معاون رئیس‌جمهور پس از دیدار از مناطق سیل زده گفت: تیم‌های فنی ستاد مدیریت بحران و هیات دولت در روزهای آینده برای بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل و بررسی خسارت‌های وارد شده به ایلام اعزام می‌شوند

به گزارش «مجاهدان»، ایرنا نوشت:

محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور روز جمعه پس از ورود به ایلام از برخی مناطق سیل زده بازدید کرد.

نوبخت پس از بازدید از منطقه سیل زده بلوار آزادی شهر ایلام تاکید کرد: در جلسه یکشنبه هفته آینده هیات دولت تصمیمات مقتضی برای رسیدگی به مشکلات مردم سیل زده استان ایلام اتخاذ خواهد شد.

وی در جمع اهالی این محل گفت: تیم های فنی ستاد مدیریت بحران و هیات دولت در روزهای آینده برای بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل و بررسی خسارت های وارد شده به ایلام اعزام می شوند.

نوبخت تصریح کرد: رئیس جمهوری از ساعات اولیه وقوع سیل در استان ایلام به صورت لحظه ایی پیگیر مسایل و مشکلات مردم بوده و تاکید کرده اند بسرعت مشکلات مردم را رسیدگی و برای رفع خسارت ها برنامه ریزی کنیم.

معاون رئیس جمهوری گفت: امروز در نشست ستاد مدیریت بحران استان ایلام آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق آسیب دیده را پیگیری کرده و تلاش می کنیم برای بازسازی این مناطق، مردم نگرانی و دغدغه نداشته باشند.

محمدباقر نوبخت روز جمعه در همچنین در بدو ورود به استان ایلام در فرودگاه شهدای ایلام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از همان نخست ساعات پس از وقوع سیل و بارش های شدید باران از طریق استاندار در جریان مسایل و مشکلات مردم قرار گرفته ایم.

وی افزود: دولت مصمم است خسارت های وارد شده به مردم در مناطق مختلف این استان را جبران کند به همین منظور امروز سفری به اتفاق دستیار ارشد رئیس جمهوری به ایلام داشته و از مناطق آسیب دیده از سیل بازدید خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و حسین فریدون دستیار ارشد رئیس جمهوری صبح امروز جمعه از طریق فرودگاه شهدا، وارد استان ایلام شده و همراه با استاندار، معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی در حال بازدید از مناطق آسیب دیده شهر ایلام هستند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3714


این خبر را به اشتراک بگذارید :