درخواست فردوسی‌پور برای پیوستن به کمپین محکومیت فاجعه منا

درخواست فردوسی‌پور برای پیوستن به کمپین محکومیت فاجعه منا / در چند هفته‌ای که از فاجعه منا در عربستان می‌گذرد از میان اقشار مختلفی که از این حرکت مردمی و میلیونی اعلام پشتیبانی عملی کرده‌اند؛ عادل‌ فردوسی‌پور هم مردم را به حضور در این کمپین دعوت کرده است

به گزارش «مجاهدان»، عادل فردوسی پور در برنامه نود با احساس مسولیت در موضوع فاجعه منا تمام توان خود را پای کار اورد تا به هرنوعی با خانواده های داغدار همدردی کرده و همچنان از مردم بخواهد تا با شرکت خود در این کمپین ، از سازمان ملل درخواست کنند بصورت قاطع  ابعاد گوناگون این واقعه را برای عموم جهانیان روشن کند.

لازم به ذکر است برای تسهیل در امر پیوستن بدین کمپین از دیروز شماره پیامکی رایگان ۶۳۶۲ همراه اول نیز به این کار اختصاص یافته که علاقمندان میتوانند با ارسال عدد ۲۰ به این حرکت  بپیوندند.

متن بیانیه و اسامی گروههای مختلف مردمی از قبیل خانواده های داغدار ، هنرمندان ، ایثارگران و…در ادرس موزه صلح تهران www.tpm.ir قابل مشاهده است .

متن پیامهای قبلی پرویز پرستویی ، رضا کیانیان ، احمدرضا درویش ، رامبد جوان ، محمد بحرانی و…. در باره این موضوع در سایتهای خبری قابل مشاهده است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3743


این خبر را به اشتراک بگذارید :