رحیم‌پور ازغدی: یقین داریم بعضی‌ها در حکومت با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و صهیونیست‌ها کار می‌کنند

رحیم‌پور ازغدی: یقین داریم بعضی‌ها در حکومت با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و صهیونیست‌ها کار می‌کنند / عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آمریکایی‌ها می خواهند رابطه با آمریکا را جا بیندازند و می‌گویند مگر شما به خودتان شک دارید که گفتگو نمی‌کنید/ هدف آنها علنی کردن رابطه مخفی به مسئولین ایرانی است

به گزارش «مجاهدان»، حسن رحیم‌‎پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در خطبه های پیش از نماز جمعه تهران اظهار داشت: امام یک صحبتی می‌کنند در اوایل انقلاب می‌گوید حالا که ملت ما قدرت آمریکا را شکست داد باز عده‌ای رابطه با آمریکا می‌خواهند، ما این ننگ و شکایت را پیش کی ببریم که هنوز کسانی عشق و امید به آمریکا در دلشان هست.

رحیم‌‎پور ازغدی در خصوص اسناد لانه جاسوسی اظهار داشت: در اسناد لانه آمده است که وقتی برخی از عمال آنها در کشور می گویند ما حتی مقاله‌نویس به قدر کافی برای انتشار روزنامه نداریم، لانه به آنها می‌گوید ما مقاله به شما می‌دهیم و این در حالی است که براساس اسناد خود افرادی که برای لانه کار می کنند نمی‌دانند که لانه در اداره شطرنج آنهاست.

وی با تاکید براینکه برخی از ملی‌گراها، مذهبی‌ها، سلطنت‌طلب عمال امریکا بودند گفت: امام علیه همه اینها موضع می‌گرفت.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: امام راجع به مقدس مآب‌ها می گوید کار با اینها مشکل است و می‌گفت نصیری معلوم بود که چه کرده ولی این مقدس مآب که تسبیح در دست گرفته و به اسم اسلام هر کاری می‌کند با اینها چه کنیم.

وی با بیان اینکه به اسم ملی گرایی می‌گویند شعار مرگ بر آمریکا و انگلیس و … نگویید و ما کاری به مسائل بین الملل نداریم گفت: امام در جواب آنها می‌گوید اینها اول می‌خواهند انقلاب را در خود مدفون کنند و بعد انقلاب را مدفون کنند.

رحیم‌‎پور ازغدی در خصوص غرب گرا گفت: امام می‌گوید اینها مغزشان اینطور تربیت شده و مغز انسانی را از سرشان بیرون آوردند و مغز غربی در سرشان گذاشتند.

وی در خصوص جریان خط میانه و لیبرال اظهار داشت: امام در مورد آنها می‌گوید اینها مثل ابوسفیان و همان اشخاصی هستند که با هم پیوند کردند که نگذارند پیغمبر حکومت تشکیل دهد، آنها همه برای منافع خودشان از اسلام می‌ترسیدند و حالا هم همینطور است، امام می‌گویند آنها بهتر از اینها هستند چون آنها به دنبال ارباب خارجی نبودند ولی اینها به دنبال ارباب خارجی هستند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: الآن اینها برای ۱۰ هزار آدم پرونده دارند که چطور می‌شود روی این اشخاص کار کرد.

رحیم‌‎پور ازغدی با تاکید براینکه آمریکایی‌ها روی روانشناسی انسان‌ها مخصوصاً مسئولین درجه یک و دو و سه در جمهوری اسلامی از هر جناحی که هستند کار می‌کنند گفت: آنها می خواهند در مورد تک تک آنها بدانند، پرونده دارند و دارند روی نقاط قوت و ضعفشان کار می‌کنند.

وی افزود: بعضی‌هایتان الآن من می‌دانم که جاسوس در داخل حکومت هستید، بعضی‌ها که ما یقین داریم در داخل حکومت جمهوری اسلامی همین الآن با سرویس‌های جاسوسی سیا آمریکا، لندن و صهیونیست‌ها کار می‌کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3749


این خبر را به اشتراک بگذارید :