نبرد برای پاکسازی “الزبدانی” ادامه دارد

خبرنگار شبکه العالم گزارش داد که خبر کنترل کامل نیروهای ارتش سوریه و مقاومت لبنان بر شهر الزبدانی و عقب نشینی تروریست ها به سوی منطقه مجاور مضایا صحت ندارد

به گزارش مجاهدان، مازن سلمو گزارشگر شبکه خبری العالم در سوریه روز چهارشنبه گزارش داد که بیش از ۵۰ تروریست در عملیات مشترک ارتش سوریه و نیروهای مقاومت لبنان در یکی از مناطق شهر زبدانی استان ریف دمشق کشته یا زخمی شدند.

خبرنگار العالم به نقل از منابع نظامی یمن گزارش داد که خبر کنترل کامل نیروهای ارتش سوریه و مقاومت لبنان بر شهر الزبدانی و عقب نشینی تروریست ها به سوی منطقه مجاور مضایا صحت ندارد.

سلمو گفت: برخی از فرماندهان میدانی در شهر زبدانی کنترل کامل ارتش و مقاومت لبنان بر این شهر را تکذیب کردند ولی عملیات نظامی در این شهر همچنان ادامه دارد.

وی افزود: ارتش سوریه و مقاومت لبنان به خوبی در شهر زبدانی در حال پیشروی هستند و حلقه محاصره گروه های تروریستی را تنگ تر کرده اند و درگیری ها در همه مناطق حومۀ این شهر نیز همچنان به شدّت ادامه دارد.

گزارشگر العالم در سوریه اعلام کرد: ارتش توانست بیش از ۵۰ تروریست را هنگام بازپس گیری منطقه الجسر شهر زبدانی به از پا درآورده و یا زخمی کند.

سلمو افزود: محدودۀ تحرکات گروه های تروریستی در حال تنگ تر شدن است و شمار آنها در شهر زبدانی نیز کاهش یافته است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=386این خبر را به اشتراک بگذارید :