پشت پرده قرار گرفتن نام کرار در لیست فروش باشگاه استقلال

پشت پرده قرار گرفتن نام کرار در لیست فروش باشگاه استقلال / جاسم کرار در حالی با تصمیم باشگاه استقلال در لیست فروش قرار گرفته که گفته می‌شود این بار با دستور وزارت ورزش و جوانان قرار شده این بازیکن از استقلال جدا شود/ مظلومی مجبور شد از کرار خود دل بکند؟

به گزارش «مجاهدان»، روز گذشته معاون باشگاه استقلال ادعا کرد که جدایی هافبک عراق این تیم قطعی شده است و این بازیکن در لیست خروج باشگاه قرار گرفته است. جاسم کرار در این فصل بارها اردوی استقلال را به هم ریخت اما معمولا با وساطت پرویز مظلومی به تمرینات این تیم بر می گشت. با این حال این بار ماجرا کمی با گذشته فرق داشت و سرمربی استقلال با توجه به این که این بازیکن پرحاشیه اردوی استقلال را پیش از دربی ۸۱ ترک کرده بود دیگر کاری از دستش برنیامد و مجبور شد با جدایی این بازیکن موافقت کند.

اما نکته عجیب این جاست که روز قبل از دربی تمام بازیکنان استقلال پول گرفتند به جز کرار، آن هم در شرایطی که او بخش زیادی از قراردادش را از باشگاه طلب کار است. این اتفاق نشان می‌دهد که روز قبل از دربی در باشگاه استقلال اتفاق‌هایی افتاده بوده که این باشگاه دیگر تمایلی به ادامه همکاری با کرار را نداشته است.

علی نظری جویباری معاون باشگاه استقلال در مورد دلیل این که باشگاه به کرار پولی پیش از دربی پرداخت نکرد، گفت: این را باید از آقای افشارزاده سوال کنید. من پیش از دربی لیست پرداختی‌ها را به آقای افشارزاده دادم. ایشان تصمیم گرفتند که این پول به کرار پرداخت نشود و من نمی‌توانستم هیچ دخالتی در این موضوع بکنم.

در مورد کرار شنیده می‌شود که افشارزاده با دستوری که از وزارت ورزش آمده بود از پرداخت پول به این بازیکن ممانعت کرده است تا او تصمیم بگیرد استقلال را ترک کند. از نظر وزارت ورزش و جوانان حضور کرار در استقلال شرایط مثبتی برای این تیم به وجود نیاورده است و به همین دلیل هم باشگاه استقلال تصمیم گرفت نام او را در لیست فروش قرار بدهد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=3874


این خبر را به اشتراک بگذارید :