سرلشکر جعفری: بدون تردید اگر شهید همدانی نبود دو سه سال پیش دمشق سقوط می‌کرد

سرلشکر جعفری: بدون تردید اگر شهید همدانی نبود دو سه سال پیش دمشق سقوط می‌کرد / فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم چهلمین روز شهادت سردار همدانی در جمع خبرنگاران گفت: سردار همدانی اولین فرمانده‌ای بود که در شکل‌گیری مقاومت سوریه نقش تعیین کننده‌ای داشت

به گزارش خبرنگار «مجاهدان»، سرلشکر جعفری، فرمانده کل سپاه در مراسم چهلمین روز شهادت سردار شهید همدانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص نقش شهید همدانی در دفاع از حرم آل الله اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های برجسته شهید همدانی اخلاق، مهربانی، مردم‌داری، صداقت و اخلاص ایشان بود که این ویژگی ها ایشان را نسبت به دیگر سرداران برجسته کرده بود.

وی افزود: بدرقه باشکوه مردم تهران و همدان نیز بیانگر همین مسئله بود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نقش ایشان در مقاومت سوریه برجسته بود، گفت: سردار همدانی اولین فرمانده‌ای بود که در شکل گیری مقاومت سوریه نقش تعیین کننده‌ای داشت.

سرلشکر جعفری اظهار داشت: بدون تردید اگر شهید همدانی نبود دو سه سال پیش دمشق سقوط می‌کرد و معلوم نبود که جبهه مقاومت با چه وضعی مواجه می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: همه شهیدان چه ایرانی و چه غیر ایرانی که در حال تلاش در نقش مستشاری بودند نقش تعیین کننده‌ای در سوریه داشتند.

فرمانده کل سپاه در پاسخ به سوالی در خصوص نقش شهادت شهید همدانی در امنیت داخلی کشور گفت‌: بدون تردید اثر غیر مستقیمی که می‌گذارد این است که در کشوری مثل سوریه با این بافت جمعیتی، مذهبی و قومی وقتی کارشان پیش نمی‌رود و اهدافشان محقق نمی‌شود، اثر مستقیم بر روی امنیت ما نیز خواهد گذاشت و همه احساس می‌کنند که این مسئله همبستگی تنگاتنگی با ما دارد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=4273


این خبر را به اشتراک بگذارید :