هلاکت سه نظامی سعودی توسط نیروهای ارتش یمن

سه نظامی عربستانی روز گذشته با شلیک تک تیرانداز ارتش یمن و کمیته‌ های مردمی کشته شدند.

به گزارش مجاهدان، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن شب گذشته با حمله به مواضع نظامی عربستان در الرمضه در مرز الطوال در شهر جیزان سه نظامی عربستانی را کشتند.
به گزارش شبکه خبری المسیره، سه نظامی عربستانی روز گذشته با شلیک تک تیرانداز ارتش یمن و کمیته‌های مردمی کشته شدند این در حالی است که حمله موشکی روز گذشته یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی به توپخانه ارتش عربستان در جنوب المعطن و مواضع جنوب الخوبه نیز شماری کشته وزخمی درمیان نظامیان عربستانی به جا گذاشت.
در حمله موشکی و توپخانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع عربستان در جیزان تعدادی خودرو و تجهیزات نظامی عربستان از جمله یک تانک وخودروی زرهی منهدم شدند.
رژیم سعودی با ائتلاف برخی کشورهای عربی منطقه و با همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده‌ای را علیه یمن آغاز کرده تا «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابیون یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تأمین می‌کنند، جلوگیری کند.
براثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان شهید و یا زخمی شده و ده‌ها هزار نفر نیز آواره و ۸۰ درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=5373


این خبر را به اشتراک بگذارید :