تسلط نیروهای مردمی “نبل” بر خاکریز غربی “معرسه الخان”

هرچند منابع میدانی می‌گویند احتمال دارد در عرض چند ساعت آینده محاصره چهارساله نبل و الزهراء حلب شکسته شود، اما در عین حال درگیری‌ها بشدت ادامه دارد و هیچ چیز قطعی نیست.

۲۱۸_۹۰۴۴۸۱۹۱۸۴۸۶۸۳۴۳۱۴_n

مدافعان نبل و الزهراء

به گزارش مجاهدان، بر خلاف اخبار برخی سایت‌های خبری، هنوز محاصره نبل و الزهراء شکسته نشده و در معرسه الخان هنوز درگیری است.
طبق آخرین خبری که لحظاتی پیش (زمان تنظیم گزارش) منابع میدانی اطلاع دادند، نیروهای مردمی نبل و الزهراء  بر خاکریز غربی روستای معرسه الخان مسلط شدند و از سمت شرقی ارتش و مقاومت در حال نبرد هستند.
هم‌اکنون معرسه الخان از شرق (ارتش و مقاومت) و غرب (نیروهای مردمی نبل) شاهد نبرد با تروریست‌هاست.
روستای «مایر» نیز که از مسیر «معرسه الخان» به نبل می‌رسد هنوز در اختیار تروریست‌هاست و حتی اگر تروریست‌ها از طریق «تل الزهراء» قیچی شوند، نگرانی از سمت مایر همچنان باقی است.

منابعی می‌گویند این احتمال وجود دارد که در کمتر از دو ساعت دیگر محاصره شکسته شود اما هیچ چیز قطعی نیست و ممکن است درگیری‌ها بیش از این طول بکشد.
سه تن از رزمنده‌های نبل و الزهراء تاکنون در درگیری‌های «معرسه الخان» از سمت تل الزهراء به شهادت رسیدند. شهید «علی محمد بدر الرحل»، شهید «کمال ابراهیم شیبان» و شهید «احمد حسین شربو» سه شهید مذکور هستند.
پیش از این نیز اعلام شد که نیروهای مردمی نبل از تل‌الزهراء، مسیر دو روستای معرسه و مایر را ناامن کردند و زیر آتش قرار دادند و این مسیر برای آنان قطع شد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=6301


این خبر را به اشتراک بگذارید :