حمله موشکی نیروهای یمن به پایگاه خالد عربستان

نیروهای یمنی امروز دو موشک بالستیک «قاهر» به پایگاه هوایی «خالد» شلیک کردند و چند عضو شرکت بلک واتر آمریکا از جمله فرمانده آنان را به هلاکت رساندند.

۱۳۱۳۰۳۴۶۳۴۴۲۲۹۴۲۳

به گزارش مجاهدان، شبکه تلویزیونی المیادین به نقل از منابع یمنی از شلیک دو موشک «قاهر» به خاک عربستان خبر داد و اعلام کرد: دو موشک بالستیک قاهر به سمت پایگاه هوایی خالد عربستان در “خمیس مشیط” شلیک شدند. تاکنون جزئیات بیشتری از این حمله موشکی منتشر نشده است.
پایگاه خبری شبکه المسیره خبر داد: ارتش یمن و کمیته های مردمی در جریان پاکسازی سلسله کوه های منطقه “العمری” در جنوب غرب یمن که سابقا محل تجمع مزدوارن سعودی بود، شماری از عناصر عضو شرکت بلاک واتر آمریکا را به هلاکت رساندند.
المسیره در خصوص کشته شدگان شرکت بلاک واتر اعلام کرد: شماری از کشته شدگان شرکت بلاک واتر کلمبیایی، استرالیایی و ونزوئلایی بودند و مابقی آنان تابعیتتشان مشخص نبود.
المسیره افزود: «کلنل نیکولاس بترس» با تابعیت آمریکایی فرمانده جدید عناصر بلک واتر در حمله هوایی به پایگاه العند و چند عضو دیگر این شرکت به هلاکت رسیدند. همچنین چندین فروند هواپیما، جایگاه سوختگیری و ساختمان در این حمله منهم شدند.
در همین راستا شبکه تلویزیونی العالم از کشته شدن هفت تن از عناصر شرکت بلک واتر از جمله فرمانده اوکراینی آنان در درگیری های منطقه العمری واقع در استان تعز خبر داد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=6640


این خبر را به اشتراک بگذارید :