خدام حرم رضوی از خانواده شهید مدافع حرم محمدرضا علیخانی تجلیل کردند

خدام آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) از خانواده شهید محمدرضا علیخانی، سومین شهید مدافع حرم باغملک تجلیل کردن

به گزارش مجاهدان :خدام آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در ادامه سفر خود به خوزستان به دیدار خانواده شهید محمدرضا علیخانی، سومین شهید مدافع حرم باغملک رفتند.
در این دیدار که در کوی رمضان کلانشهر اهواز برگزار شد جمعی از بستگان و همسایگان شهید علیخانی حضور داشتند و خدام حرم رضوی از خانواده شهید مدافع حرم محمدرضا علیخانی تجلیل کردند.
در این دیدار همچنین خدام آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) بسته های متبرک حرم امام هشتم را به خانواده شهید مدافع حرم محمدرضا علیخانی اهدا کردند.
در حاشیه این دیدار ابوذر علیخانی، فرزند ارشد شهید مدافع حرم محمدرضا علیخانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی خوشحال شدیم وقتی به ما اطلاع دادند قرار است که خادمان حرم امام رضا (ع) به دیدار ما بیایند به همین خاطر به هر کس توانستیم اطلاعدادیم.
وی افزود: وقتی که خدام حرم امام رضا (ع) به خانه ما آمدند جمعیت زیادی حضور داشتند و توانستند با خدام بارگاه ملکوتی آن حضرت دیدار کنند.
فرزند شهید محمدرضا علیخانی اضافه کرد: همچنین حاضران پرچم متبرک بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) را زیارت کردند و از آن تبرک جستند.
فاطمیا علیخانی، دختر ۹ ساله شهید مدافع حرم محمدرضا علیخانی نیز با ابراز خوشحالی از حضور خادمان امام رضا (ع) در جمع خانواده خود گفت: خیلی خوب بود و زیارت خوبی داشتیم.
شهید محمدرضا علیخانی سومین شهید مدافع حرم باغملک است که در تاریخ سوم خرداد ماه سال ۱۳۴۴ در روستای طلاور این شهرستان متولد شد.
وی چهارمین فرزند خانواده هفت نفره ای است که بعد از ۲ خواهر و یک برادر به نام غلامحسین شادی را دوباره میهمان جمع صمیمی خانواده روستایی خود کرد.
شهید علیخانی پس از مدت ها …

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=7791


این خبر را به اشتراک بگذارید :