عکس/ جشنواره انتحاری‌های داعش در قیاره عراق

در گیری های شدید میان نیروهای نظامی عراق و داعش در اطراف شهرک القیاره واقع در استان شمالی نینوی این کشور حالی وارد دومین روز خود شده که منابع میدانی از وقوع حداقل ۳ حمله انتحاری سنگین خبر داده اند.

به گزارش مجاهدان در گیری های شدید میان نیروهای نظامی عراق و داعش در اطراف شهرک القیاره واقع در استان شمالی نینوی این کشور حالی وارد دومین روز خود شده که منابع میدانی از وقوع حداقل ۳ حمله انتحاری سنگین خبر داده اند.

بنابر این گزارش، این حملات انتحاری علیه دو مرکز و یک کاروان نیروهای ارتش عراق در اطراف شهرک القیاره و روستای الدبس انجام گرفته است. بخش رسانه ای داعش با انتشار تصاویری عوامل این حملات را “ابوذر الانصاری، ابوعکرمه المقدسی (تبعه فلسطین!) و سلطان العراقی معرفی کرده که خودروهای بمبگذاری شده خود را در نزدیکی مواضع نظامیان عراقی منفجر کرده اند. نکته مهم در این میان استفاده داعش از کوادکوپتر برای تصویر برداری داعش از لحظه این حملات انتحاری بوده است. نظامیان عراقی از دو ماه پیش عملیات وسیعی را برای رسیدن به دروازه های جنوبی شهر موصل مرکز استان نینوی این کشور آغاز کرده اند که با پیشروی های گسترده ای همراه بوده است.
 ۱۷۹۲۲۵۶_۶۱۹
۱۷۹۲۲۶۰_۱۰۱
۱۷۹۲۲۶۱_۶۲۵
۱۷۹۲۲۵۸_۱۰۲
۱۷۹۲۲۵۷_۸۹۲
۱۷۹۲۲۵۷_۸۹۲
لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=7857


این خبر را به اشتراک بگذارید :