آخرین وضعیت پرونده حمله به سفارت عربستان

آخرین وضعیت پرونده حمله به سفارت عربستان/ دادگاه پرونده «ستایش» به احتمال زیاد غیر علنی اس، رئیس کل دادگستری استان تهران از آخرین وضعیت پرونده حمله به سفارت عربستان سعودی خبر داد.

به گزارش مجاهدان، غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تشییع دو شهید مدافع حرم در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت پرونده حمله به سفارت عربستان گفت: دادرسی انجام شده و با توجه به نیاز به برخی اسنادی که وجود دارد این پرونده روزهای پایانی خود را سپری می کند ولی هنوز حکم صادر نشده است.
دومین و آخرین جلسه دادگاه متهمین تعرض به سفارت عربستان به ریاست قاضی فرشید دهقانی ۲۹ تیر برگزار شد.
روز شنبه ۱۲ دی ماه۱۳۹۴ برخی از افراد خودسر در اعتراض به اقدام حاکمان سعودی در اعدام شیخ نمر رهبر شیعیان مبارز عربستان به سفارت این کشور در تهران تعرض کردند.
دادگاه ستایش قریشی به احتمال زیاد غیر علنی است
رییس کل دادگستری استان تهران همچنین در پاسخ به پرسش دیگری درباره آخرین وضعیت پرونده ستایش قریشی – کودک ساکن ورامین که به دست پسر نوجوان همسایه فروردین ماه سال جاری کشته شد- تأکید کرد: احتمال غیرعلنی برگزار شدن این دادگاه وجود دارد.
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: چون موضوع این پرونده منافی عفت است باید منتظر رای و بررسی دادگاه باشیم و نتیجه دادگاه بستگی به نظر قاضی پرونده دارد.
ستایش قریشی(درگذشته ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ) دختر شش سالهٔ اهل افغانستان مقیم شهرستان ورامین بود که از سوی پسر ۱۷ ساله همسایه ربوده و به قتل رسید و جسدش با اسید سوزانده شد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8018


این خبر را به اشتراک بگذارید :