سردار آزمون: آرزوی پدرم این بود که فوتبالیست شوم

سردار آزمون: آرزوی پدرم این بود که فوتبالیست شوم / مهاجم تیم ملی فوتبال افزود: ایران فوتبالیست‌ها و بازیکنان با استعداد زیادی دارد/ نمی‌خواستم دنبال والیبال بروم و دوست داشتم رویای پدرم را بر آورده کنم

به گزارش «نسیم» و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سردار آزمون در پایان تمرین تیم ملی در بنگلور در جمع خبرنگاران هندی در پاسخ به این سوال که شما یکی از بهترین بازیکنان آسیا هستید و بسیاری شما را آینده فوتبال آسیا می دانند نظرتان درباره فوتبال هند چیست و آیا می شود استعدادهای فوتبال ایران و هند را با هم مقایسه کرد، گفت: ایران فوتبالیستها و بازیکنان با استعداد زیادی دارد. این چیزی است که درباره فوتبال ایران می دانم اما چیز زیادی درباره فوتبال هند نمی دانم ولی امیدوارم شما هم همانطور که در جاده پیشرفت قدم گذاشته اید باز هم بتوانید پیشرفت کنید.
او در پاسخ به این سوال که پدر شما والیبالیست خوبی بود چرا شما به سمت والیبال نرفتید، گفت: پدرم از والیبال با وجود زحمتهای خیلی زیادی که کشیده بود دریافتی خوبی کسب نکرد و همیشه من را تشویق می‌کرد که به فوتبال رو بیاورم، آرزوی پدرم این بود که من فوتبالیست شوم. من هم نمی خواستم دنبال والیبال بروم و دوست داشتم رویای پدرم را بر آورده کنم.
آزمون درباره علیرضا جهانبخش هم گفت: ما دوستهای صمیمی هستیم و می خواهیم در کنار رفاقتمان به موفقیت تیم ملی ایران فکر کنیم.

انتهای پیام/ ۱۰۱۳۹۳۱۹۱ / و ۱۶/ ک ن

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=820


این خبر را به اشتراک بگذارید :