غربی ها دروغ گفته و چیزی از جهان نمی فهمند

نخست وزیر ترکیه امروز جمعه در اظهاراتی کشورهای غربی منتقد حمله نظامی این کشور به سوریه را دروغگو خطاب کرد. «بنعلی ایلدیریم» در واکنش به اظهاراتی که عنوان می کنند هدف ترکیه از حمله به سوریه تحت فشار قرار دادن کردهاست و ...
غربی ها دروغ گفته و چیزی از جهان نمی فهمند

نخست وزیر ترکیه امروز جمعه در اظهاراتی کشورهای غربی منتقد حمله نظامی این کشور به سوریه را دروغگو خطاب کرد. «بنعلی ایلدیریم» در واکنش به اظهاراتی که عنوان می کنند هدف ترکیه از حمله به سوریه تحت فشار قرار دادن کردهاست و نه گروه تروریستی داعش…

نخست وزیر ترکیه امروز جمعه در اظهاراتی کشورهای غربی منتقد حمله نظامی این کشور به سوریه را دروغگو خطاب کرد.
به گزارش مجاهدانبه نقل از رویترز، «بنعلی ایلدیریم» در واکنش به اظهاراتی که عنوان می کنند هدف ترکیه از حمله به سوریه تحت فشار قرار دادن کردهاست و نه گروه تروریستی داعش عنوان داشت: کشورهایی که این اعتقاد را دارند دروغگو هستند و چیزی از دنیا نمی دانند.

روی سخنان ایلدیریم مقاله اخیر رزونامه «دراشپیگل» بود که با تیتر «داعش بهانه است هدف کردها هستند» منتشر شده بود. گروه‌های تروریستی برای تشکیل کشوری در سوریه و ترکیه تلاش می‌کنند اما هرگز موفق نخواهند شد. عملیات نظامی در سوریه تا زمانی که امنیتمان تضمین نشود ادامه خواهد داشت.

وی تأکید کرد: آنطور که همگان می‌گویند عملیات نظامی ترکیه در سوریه روی کردها متمرکز نیست. ما ابتدا از تمامیت ارضی ترکیه و سوریه دفاع می‌کنیم چرا که هدف گروه‌های تروریستی تجزیه این دو کشور است.

ترکیه از چند روز قبل به بهانه تحرک داعش در شهر جرابلس سوریه، نیروهای خود را وارد خاک این کشور عربی کرده و دست به عملیات نظامی زده است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8259


این خبر را به اشتراک بگذارید :

بیشتر بدانید

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط کادر مجاهدان برسی و سپس منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

کادر مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است

پاسخی بگذارید