معاون اول رئیس جمهور: بودجه کشور تنها کفاف حقوق کارمندان را می دهد/ دولت خیلی عیالوار و بزرگ شده است/ اگر ایران در مقابل داعش نمی ایستاد، امروز پایتخت برخی کشورها در اختیار این گروه تروریستی بود
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه بودجه کشور تنها کفاف حقوق کارمندان را می دهد، گفت: دولت خیلی عیالوار و بزرگ شده و درآمد ۲۱۰ هزار میلیارد دلاری دولت تقریبا برابر با هزینه های جاری است.
به گزارش مجاهدان , عصر امروز در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: پیشرفت کشور و عبور از مشکلات جز با سرمایه اجتماعی میسر نیست؛ باید از اعتماد مردم حراست شود که دیر به دست می آید و دیر هم از دست می رود و باید طوری عمل کنیم که این اعتماد و همچنین امید مردم به آینده روز به روز بیشتر شود.
وی افزود: عده ای سعی می کنند مردم را نسبت به نظام دلسرد کنند و فکر می کنند این به نفع گروه خاص آنها است در حالی که اگر مردم از نظام ناامید شوند از همه ناامید می شوند.
بزرگترین سرمایه کشور اعتماد و امید مردم به آینده است
معاون اول رئیس جمهور بزرگ ترین سرمایه کشور را اعتماد و امید مردم به آینده دانست و گفت: وقتی مردم نسبت به آینده امیدوار باشند مشکلاتی را که مسؤولان با سال ها تلاش قادر به حل آن نباشند حل می کنند.
جهانگیری اذعان داشت: ما در یک دیپلماسی نفس گیری که در دنیا بی سابقه بوده و یک طرف اتحادیه اروپا، سازمان ملل و آژانس بین المللی انرژی اتمی و یک طرف ایران حضور داشت، سربلند از ا مذاکرات بیرون آمدیم و قطعنامه های مصوب شورای امنیت را لغو کردیم.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه قطعا باید توافقات را پیگیری کنیم، بخشی از تحریم ها برداشته شده و باید با پیگیری به جایی برسیم که همه مسائل حل شود، افزود: اقتصاد ما نیاز دارد که با بازار دنیا کار کند و حتما باید در دنیای داد و ستد دنیا جایگاه متناسب با شان خود داشته باشد.
امنیت ایران مثال زدنی است/ نیروهای امنیتی و نظامی کار بزرگی انجام داده اند
این مسؤول گفت: ایران در منطقه ناامنی واقع شده و نیروهای مسلح و امنیتی ما کار بزرگی انجام داده اند
لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8326


این خبر را به اشتراک بگذارید :