برگزاری دوره ویژه آموزش قصاب‌ها بوسیله داعش+ تصاویر

گروه تروریستی داعش در ادعایی مبنی بر آموزش ذبح اسلامی به قصاب‌ها، یک دوره دو هفته‌ای در موصل برگزار کرد.

به گزارش مجاهدان، گروه تروریستی داعش که ابایی از کشتن مردم به اتهامات مختلف و در مکان‌های عمومی ندارد، یک دوره دو هفته‌ای را برای آموزش روش‌های سلاخی حیوانات برگزار کرد. به ادعای این گروه تروریستی، در این دوره روش ذبح اسلامی به قصاب‌ها آموزش داده شد.
پلیس به اصطلاح شرعی داعش با نام «حسبه» مسئولیت برگزاری این دوره را در شهر موصل برعهده داشت. بنابر اعلام اعماق، رسانه وابسته به این گروه تروریستی، ۲۲۰ قصاب در دوره مذکور شرکت کردند.
همچنین بنابر اعلام منابع محلی، بازارهای فروش دام زنده در آستانه عید قربان در موصل بسیار فعال بودند. مأموران پلیس حسبه با سرکشی به فروشگاه‌های مواد غذایی بر چگونگی فروش آن‌ها نظارت کردند.

NINTCHDBPICT000266172034 NINTCHDBPICT000266172032
اعضای ارشد داعش می‌کوشند با انجام اقداماتی از این دست و تهیه ویدئو از آن‌ها نشان دهند همه چیز تحت هدایتشان به صورت طبیعی در جریان است. این در حالی است که واقعیت با نمایش داعش بسیار متفاوت است. گفته می‌شود رقه در روز تنها یک ساعت برق دارد و منابع آب پاک نیز رو به پایان است.
دکتر رایان، فارغ‌التحصیل دانشگاه هاروارد، معتقد است: افرادی که خارج از قلمروی داعش زندگی می‌کنند، هدف این تبلیغات هستند. اغلب جوانانی که با جامعه خود احساس بیگانگی می‌کنند تحت تأثیر آنها قرار می‌گیرند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8551


این خبر را به اشتراک بگذارید :