هلاکت ۲۵۰ داعشی در بمباران روسیه
وزارت دفاع روسیه ساعتی پیش اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور عصر روز گذشته طی عملیات پشتیبانی از واحدهای نظامی سوریه در اطراف شهر تاریخی تدمر ۲۵۰ تروریست تکفیری داعش را به هلاکت رسانده اند.

به گزارش مجاهدان : وزارت دفاع روسیه ساعتی پیش اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور عصر روز گذشته طی عملیات پشتیبانی از واحدهای نظامی سوریه در اطراف شهر تاریخی تدمر ۲۵۰ تروریست تکفیری داعش را به هلاکت رسانده اند.

بنابر این گزارش، در این عملیات بمب افکن های استراتژیک روسی پس از دریافت اطلاعات از یگان های پهپادی یک کاروان بزرگ نیرو و تسلیحات داعش را در بادیه (بیابان) تدمر واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه هدف قرار دادند که طی آن ۲۵۰ تروریست به هلاکت رسیده و ۱۵ دستگاه نفربر زرهی، تانک و خودروی تاکتیکال مجهز به تیرباز سنگین آنها نیز بطور کامل نابود شده است. این کاروان از مبدا بادیه اسان دیرالزور قصد نفوذ به اطراف شهر تدمر و حمله به مواضع نیروهای مدافع آن را داشت که هدف قرار گرفته است. شهر تدمر در عملیات ۵ ماه پیش ارتش سوریه و مدافعان حرم حضرت زینب (س) با پشتیبانی هوایی روسیه از اشغال یکساله داعش آزاد گردیده است. وزارت دفاع روسیه در انتهای بیانیه خود از بازگشت قریب الوقوع کارشناسان و هواپیماهای بمب افکن روسیه به پایگاه نظامی شهید نوژه همدان برای گسترش عملیات مبارزه با تروریسم در سوریه خبر داده است.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8597


این خبر را به اشتراک بگذارید :