شورش در «دیر الزور» علیه داعش

اهالی روستایی در دیرالزور سوریه، که داعش ۱۵ تن از جوانان آن را سلاخی کرده بود، دست به شورش علیه این گروه تروریستی زده‌اند.

به گزارش مجاهدان ,اهالی روستای«التبنی» در دیرالزور واقع در شمال شرقی سوریه، که داعش در روز عید قربان علیه جوانان این شهرک جنایت فجیعی مرتکب شد، علیه این گروه تروریستی شورش کرده‌اند.

یکشنبه گذشته، بخش رسانه‌ای داعش تصاویری از اعدام ۱۵ تن از قربانیان این گروه منتشر کرده است. در این تصاویر جلاد داعش ۱۲ تن از اسرای این گروه از اهالی روستای التبنی را پس از انتقال به کشتارگاه دام شهر دیرالزور در شرق سوریه با چاقو سر بریدند.

طبق این گزارش، درگیری‌هایی میان عشیره «البو سرایا» سوریه، که بخش زیادی از قربانیان وابسته به این گروه هستند و عناصر داعش به‌وقوع پیوست. در این درگیری‌ها، «عمار الحسنی» یکی از تروریست‌های داعشی که در جنایت اخیر مشارکت داشت، در این درگیری‌ها به شدت زخمی شدند و شماری از عناصر تروریست‌ها کشته شدند.

یکی از اهالی ریف غربی دیر الزور می‌گوید که این درگیری‌ها میان عناصر داعش و عشیره البو سرایا در روستای التبنی و در منطقه «البوکمال» در مجاور مرزهای عراق، صورت گرفت.

به گفته این منابع، این گروه تروریستی مهمات نظامی زیادی به ریف غربی شهر دیر الزور منتقل کرده و درگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8616


این خبر را به اشتراک بگذارید :