شهردار لندن: ترامپ، رفیق داعش است!

شهردار لندن ضمن حمایت از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از مواضع ترامپ درباره مسلمانان به شدت انتقاد کرد…

به گزارش مجاهدان شهردار لندن ضمن حمایت از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از مواضع ترامپ درباره مسلمانان به شدت انتقاد کرد.

صادق خان شهردار لندن هشدار داد: افکار ضد مسلمانان مانند آنچه «دونالد ترامپ» مطرح می‌کند، به سود داعش خواهد بود. «صادق خان» که عنوان نخستین شهردار مسلمان لندن را به خود اختصاص داده، در نخستین سفر خود به آمریکا پس از انتخاب شدن به عنوان شهردار لندن، در شیکاگو به سخنرانی پرداخت و ضمن معرفی خود به عنوان طرفدار «کلینتون» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در مورد وی گفت: او بدون شک با تجربه‌ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است. وی همچنین با انتقاد از وضعیت مسلمانان در آمریکا گفت: من فکر می‌کنم مسلمانان به نوعی، در آمریکا پذیرفته شده نیستند و انگار مسلمان بودن با غربی بودن در تناقض است و این مساله به سود داعش خواهد بود.
* ضعف دولت یازدهم در انتشار عمومی میزان موفقیت‌هایش در سه سال گذشته، به مخالفان در سیاه‌نمایی اقدامات دولت در ابعاد مختلف کمک کرده است. مهندس رجبی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با گفتن این مطلب در یک نشست خبری ضمن حمایت از عملکرد و تلاش‌های دولت به جهت بهبود وضعیت اقتصادی و رفع مشکلات به جای مانده از دولت قبلی و انتقاد شدید از ضعف اطلاع رسانی دولت گفت: این ضعف به اعضای کابینه روحانی نیز تسری یافته و برخی وزرا آنگونه که باید از عملکرد خود و دولت دفاع نمی‌کنند و ضعف رسانه‌ای و کابینه آقای روحانی باعث شده در مقابل هر ده شایعه‌ای که مخالفان دولت ایجاد می‌کنند، شاهد یک واکنش هستیم. این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی معتقد است بعضی از اعضای هیات دولت، دکان دو نبش باز کرده‌اند و رئیس‌جمهور باید تکلیف اعضایی که به دنبال دکان دو نبش در سیاست هستند را در کابینه مشخص کند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8677


این خبر را به اشتراک بگذارید :