خورشید بیداری اسلامی به واسطه شهدای مدافع حرم در منطقه طلوع کرد

یکی از فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس گفت: خورشید بیداری اسلامی با مجاهدت مدافعان حرم و خون پاک شهدا در منطقه طلوع کرد.
به گزارش مجاهدان، سردار عبدالفتاح اهوازیان شامگاه جمعه در آیین شبی با شهدا در اراک افزود: امروز الگوی انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه صادر شده است.
وی ادامه داد: مدافعان حرم به عشق امام حسین(ع) و ولایت قدم در پیکار نبرد با دشمن نهادند و امروز این نیروهای خدوم الگویی برای سایر قیام های آزادی خواهی محسوب می شوند.
این فرمانده دوران مقدس بیان کرد: هم اینک به برکت وجود مجاهدت شهدا و رزمندگان مدافع حرم، تنها ۱۵ درصد از خاک سوریه در دست داعش قرار دارد.
سردار اهوازیان افزود: اکنون داعش در محاصره و تحت تسلط مدافعان حرم قرار دارد و به فضل خدای بزرگ موفقیت های ارزشمندی برای رزمندگان مقاومت حاصل می شود.
وی ادامه داد: هشت سال جنگ تحمیلی نبرد نابرابر نیروهای کفر با لشگر اسلام بود و امروز به برکت این مجاهدت ها اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه بیش از گذشته است.
سردار اهوازیان بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران با قدرت اجازه تجاوز و دست درازی به هیچ متجاوزی را نخواهد داد و فرزندان این آب و خاک تا پای جان از آرمان های نظام و انقلاب دفاع می کنند.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=8789


این خبر را به اشتراک بگذارید :