مناطق شیعه نشین عراق در امنیت کامل است/ حضور بانوان در پیاده روی اربعین ضرورت دارد

رییس اتحادیه رادیو وتلویزیون های عراق گفت:حضور خانواده های ایرانی ضرورت دارد و مناطق شیعه نشین عراق کاملا امنیت دارد و داعش در این مناطق اصلا وجود ندارد.
به گزارش مجاهدان ، سید حمید حسینی در گفت و گو با زنجانم در خصوص حضور بانوان در راهپیمائی اربعین اظهار داشت: راهپیمائی اربعین حسینی ، راهپمائی زینبی است ، اسرای کربلا بیشتر بانوان بودند و حضور بانوان در این راهپیمائی ضرورت دارد.
وی گفت: وقتی که یک خانم ایرانی قصد راهپیمائی کند، همسر و فرزندان هم با وی هم قدم و همراه خواهند شد و با حضور خانوادگی در این مراسم ، راهپیمائی بزرگ خانوادگی شکل می گیرد.
رییس اتحادیه رادیو وتلویزیون های عراق گفت: حضور خانواده های ایرانی ضرورت دارد، فرهنگ بانوان ایرانی فرهنگ بالائی است و می خواهیم این فرهنگ به خانواده های عراقی انتقال پیدا کند.
حسینی تاکید کرد: حضور بانوان ایرانی در این راهپیمائی موجب انتقال فرهنگ غنی آنان به بانوان عراقی می شود، و هر زن ایرانی خود را یک سفیر ایرانی بداند.
وی افزود: نحوه برخورد بانوان ایرانی، تحمل ، صبر آنان برای خانواده های عراقی قابل تامل و الگو برداری برای است و در این راهپیمائی بیشتر مسائل فرهنگی مهم است.
رییس اتحادیه رادیو وتلویزیون های عراق در خصوص امنیت مسیر راهپمائی اربعین گفت: خانواده های ایرانی ، هیچ دغدغه امنیتی در نجف،کاظمین، کربلا و سامرا نداشته باشند، مناطق شیعه نشین عراق در امنیت کامل است و داعش در این مناطق اصلا وجود ندارد.

لینک کوتاه مطلب: http://mojahedan.com/?p=9053


این خبر را به اشتراک بگذارید :